Oznámení

Collapse
No announcement yet.

knedlíky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • knedlíky

    chcem iba poďakovať za recept na hrnčekové knedlíky. Včera som objavila vašu stránku, vyskúšala knedlíky....rodina bola spokojná

  • #2
    Re: knedlíky

    To je výborné, mám vždycky radost, když to chutná. Ovšem nápadíček s mikrovlnkou tak ten není můj. zdraví Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: knedlíky

      já jsem taky vazkoušela knedlíky do mikrovlnky,a je to prostě bomba.jiný už dělat nebudu.docela bych uvítala i jiné šikovné recepty do mikrovlnky.díky dana

      Comment


      • #4
        Re: knedlíky

        ahojiky holcinky tak jsem dneska poslala muze do kramu protoze si pral domaci houskove knedliky ke kraliku,ovsem vratil se bez drozdi a tak mi nezbylo nic jineho nez experimentovat a snazit se udelat stejne dobre knedliky...a povedlo se a tak se jdu s vami podelit o skvely recept

        ingredience:300 g housek den starých(cca 3 mensi housky), 40 g másla(může být i flora), 80 g hrubé mouky, 2 vejce, asi 1/4 l mléka, sůl,kypřící prášek
        postup:housticky nakrajite na male kousky a dáte do misky,vylejete na ně máslíčko,smichate vajicko a mleko vcetne soli a vylejete na housky..zamichate..pridate hrubou mouku s kypricim praskem..poradne zamichate a nechate chvilicku odpocinout.
        Jelikoz je testicko trosku ridci,rozhodne je nevarte ve vode protoze se vam rozvari vezmete si uterku a udelejte valecek,potom smotejte testo v uterce a zamotejte na stranach provazkem,varte 15minut a pak opatrne vyndejte a rozbalte...

        Byla jsem od muze pochvalena))tak verim ze bude uspech i u vas

        posilam i fotecky muze se z fotek zdat ze jsou tuzsi,ale nejsou
        http://img238.imageshack.us/my.php?image=img4839fv0.jpg
        http://img146.imageshack.us/my.php?image=img4842md5.jpg

        Comment


        • #5
          Re: knedlíky

          Ahoj Dančo, to je dobrý, že jsi si zapamatovala kolik tam toho přišlo
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Re: knedlíky

            no ale zapomnela jsem dodat ze z toho byly dva malicke valecky,ale jeden stacil muzickovi k obeduDD takze se ta davka musi pro vice krku aspon ztrojnasobitDD

            ale takO snazim se...abych alespon malicko zapadla mezi tak sikovne kucharky))

            Comment


            • #7
              Re: knedlíky

              Také jsem dělala knedlíky dle Ivančina receptu, pouze jsem přidala 1/3 celozrnné mouky (aby byly, nebo alespoň vypadaly, dle zdravé výživy). Vlnila jsem je v královské formě od Tupparware asi 8 minut a byly
              výborné.
              Alena J

              Comment

              Pracuji...
              X