Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hermelínová pomazánka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hermelínová pomazánka

    Mám hrozně ráda hermelínové chlebíčky a hlavně tu pomazánku na nich. :P
    Zkoušela jsem pomazánku vyrobit podle různých receptů, z různých kuchařek, i jsem koukala na složení koupené pomazánky, ale když bylo na krabičce složení napsáno, tak nechutnala jako ta chlebíčku nemá nekdo nějakou radu?????
    dávala jsem hermelín, měkký salám, vařené vejce, cibulku, ana spojení majonézu, nebo pomaz. máslo ale něco tomu chybí, nebo přebývá.
    Jestli máte některá zkušenosti, tak mi prosím dejte vědět, díky. Blíží se Silvestr a tak bych letos zaperlila, brácha to má taky rád.
    HankaP

  • #2
    Hermelínová pomazánka

    Chtěla bych přispět receptem na hermelínovou pomazánku. Ono totiž záleží na poměru těch ingrediencí.

    1 hermelín
    10 dkg šunky nastrouhat
    3 vejce
    sůl
    pepř
    trošku vegety, sušeného česneku
    hojně nasekaného šmitlíku
    /když chci mít té pomazánky více smíchám tučný tvaroh z vaničky, 2 hermelíny, 20 dkg šunky a 5 vajec. Koření více ale stejné. /
    U nás chutná všem jak na chlebíčky, tak i k večeři na čerstvý chléb z pekárny. Dobrou chuť!!

    Comment


    • #3
      Martinko, taky máme rádi hermelínovou, tuhle zkusím.
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Hermelínová pomazánka

        2 hermelíny
        15 dkg měkkého salámu
        1 vejce na tvrdo
        1 malá tatarka
        1 střední cibule
        3 stroužky česneku1 lžíce plnot.hořčice
        Hermelín salám vejce nahrubo nastrouhat přidat cibuli nakrájenou na jemno dát prolisovaný česnek tatarku,hořčici a podle chuti dosolit,opepřit a přidat trochu kečupu.
        Pořádně promíchat.Je moc dobrá
        MARUŠKA

        Comment


        • #5
          Pomazánka z hermelínu a šunky

          100g krémového sýra(žervé), 2 lžíce smetany, 1 sýr hermelín ,100g šunky, citronová št´áva

          Krémový sýr ušleháme se smetanou,přidáme na malé kostičky nakrájený hermelín,na jemné kostičky krájenou šunku,několik kapek citronové št´ávy a vše lehce promícháme.Mažem na bílé pečivo, zdobíme čerstvou zeleninou.
          Lilie

          Comment


          • #6
            Tak koukám, že ten můj dotaz byl dlouho nevyslyšen a teď hned několik receptů, tak díky.
            HankaP

            Comment

            Pracuji...
            X