Oznámení

Collapse
No announcement yet.

KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ahoj Jani.Třeba tu houbovou omáčku,to je jedno.Jsou ale opravdu super.Máme je radši než houskový.No ale úplně nejlepší ke kachýnce a zelí mňam.Hezký večer.

    Comment


    • #17
      Ilonko, pokud by mi ji někdo upekl, tak klidně, já se bojím, že bych ji měla suchou.
      Tobě taky pěkný večer a měj se hezky.
      anina s.

      Comment


      • #18
        Zkoušela jsem tento recept
        250g nakrájených rohlíků, 1/4 l mléka, 20g rozpuštěného másla, sůl, pepř, 2 žloutky, 40g hrubé mouky, sníh ze 2 bílků. Dělala jsem ho dvakrát. Jednou v ubrousku /utěrce/ a podruhé jsem dala těsto nejdříve na máslem vymaštěný alobal a potom jsem ho teprve zabalola do ubrousku a konce zavázala provázkem. Alobal se pěkně po uvaření sloupnul. Jinak se utěrka musí na dýl namočit, seškrábat zbytky těsta a potom teprve dát vyprat.... Je to náročnější, ale moc dobré. Může se přidat do těsta zelená petrželka a muškátový oříšek, ale by mně doma neprošlo..... Lenka

        Comment


        • #19
          Mám taky dobrý recept na Karlovarské knedlíky.Nakrájet 1 veku nebo housky a usušit.Přidat šunku,petržel,pepř,sůl,3vejce.Zamíchat a přidat 2 lžíce pol.mouky.Do folie zabalit knedlík a konce uvázat.Vařit asi 15 až 20 min.Anus

          Comment


          • #20
            Dobré bramborové knedlíky.1 brambor nastrouhat.1 houska nakrájet,podle strávniků více.Přidat sůl.pepř,česnek a majoránku,udělat těsto,koule asi jako tenisák.Vařit 15 min.Anus

            Comment


            • #21
              IVAVER zdravím jsem ráda že žiješ a že jsi se ozvala,krásný advent.
              MARUŠKA

              Comment


              • #22
                No vypadá to zajímavě . Docela pěkná inpirace na vyzkoušení
                Gastro oděvy | Kovové nábytek | Plechové šatní skříně | Grily Webber | Skate boty | Kožené opasky


                Comment

                Pracuji...
                X