Oznámení

Collapse
No announcement yet.

KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

    Prosím, prosím potřebovala bych poradit jak na Karlovarský knedlík.
    Můj mlsný synátor si ho nedávno dal v nedaleké restauraci vyhlášené skvělou domácí kuchyní a od té doby mne neustále atakuje ať ho ukvedlám.Nějaké recepty jsem našla na netu, ale bojím se toho vaření v ubrousku. A bez ubrousku to prý není ten pravý Karlovarský... Dočetla jsem se, že se dá ubrousek nahradit potravinářskou fólií, ale je to stejné jako z ubrousku? Nejvíc mne zajímá jak potřít látkový ubrousek máslem a jak celý ten naplněný útvar uvařím, aniž bych upálila ubrousek i s knedlem
    Velice bych uvítala vaše rady a hlavně zkušenosti ohledně varu této dobroty. Moc děkuji.
    Iva Ver.

  • #2
    Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

    Ivaver, a nevaří se v hrníčku? Vytřít hrníček pořádně máslem a vysypat strouhankou, naplnit do 3/4 těstem a dát do vodní lázně vařit.Takto vařené knedlíky dělávala moje bývalá švagrová a říkala tomu Karlovarský. Knedlíky vařené v hrnečku ukazoval I.Vodochodský teď v neděli na Loskutákovi. J.H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

      Ahoj Ivo, jestli to jsou knedlíky v hrníčku, tak ty mám natočené a rodinka je tak nadšená že nechce jiné. Až přijde Jára ze školy tak mu řeknu ať je dá na stránky. Ovšem otázka je, jestli je to karlovarský knedlík. já tomu říkám hrnečkové knedlíky. Měj se Ivana M
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

        Hrnkové knedlíky znám a dělám je, ale náš Mates tvrdí, že ty Karlovarské, které jedl v hospodě jsou jiné....Ty hrnky se vaří báječně, knedlíky z nich jsou voňávé od másla(jsem zvyklá pouze vymazávat, strouhanku nepoužívám), ale toho ubrousku se vážně bojím, že se mi to v tom kastrolu přilepí ke dnu. Nezkoušel jste to někdo?

        Comment


        • #5
          Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

          Ještě Ivaver, maminka dělávala houskové knedlíky v ubrousku pořád. Ke dnu se jí nic nepřichytilo, plavaly ve vodě. Ubrousek namočila do studené vody a pak tam dala těsto a z každé strany zavázala. Krásně se jí udělala šiška, dala do vroucí vody tak aby plavaly a vařila myslím asi 20 minut. Myslím, že je i obracela. Dělala z prášku do pečiva a já jsem se ty její knedlíky nikdy nenaučila. Tedy pokud myslíš toto, nemyslím těsto. A jaký je recept na Karlováky? Máš ho Ivo? Jestli ano, tak ho sem dej, já bych je chtěla zkusit. Dík. J.H. Nedělá se do nich sníh? Těch receptů je dost, ale já bych raději nějaký odzkoušený.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

            Našla jsem na netu dva trochu podobné recepty, které se mi líbily, tak sem dám přímo odkazy na web, aby nás někdo neosočil z kopírování receptů z jiných stránek. Odzkoušené to nemám, teprve se na ně chystám, tak budu moc ráda, když to někdo "prubne" za mne
            http://www.rozhlas.cz/plzen/receptar/_zprava/254892
            a nebo
            http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=7127

            Jsem zvědavá co řeknete na ty recepty, protože se podstatně se liší poměrem. Jak říkám, nezkoušela jsem to...

            Comment


            • #7
              Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

              Ivo to je v pohodě, když sem dáš odkaz kde to najdeme. To naopak majitelé webu jsou rádi, to je reklamička. Mě taky nevadí když se někdo jinde odkazuje na mé stránky. Ivana M
              Spíš horší je , když to sem někdo překopíruje úplně stejně a třeba navíc třeba s chybama a ještě napíše že to je jeho recept. Tak to jsem na panáka. Teď už je to ale dobrý.
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

                Ivo jestli si chceš dát panáka, tak já Ti sem klidně něco okopčím
                Dělám si srandu, ale teď vážně: podle počtu zobrazení bych řekla, že je o Karlovarský knedlíček docela zájem. Tchán mi dnes slíbil, že mi příští týden přiveze osvědčený recept od své sestry, která je vyhlášená kuchařka na celé Vysočině. Tenhle knédl dělá prý superlahodný.Já na ní úplně zapomněla. Tak až ho budu mít, tak ho sem písnu...
                Ale stejně, kdybyste měla některá nějakou zkušenost s tím varem....

                Comment


                • #9
                  Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

                  Ivo, tak to by jsi recept mohla dát do placu a kdyby se povedl, mohla by být slavná na tomhle webu Měj se a těším se na recept. Ivana M
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

                    Ahojky Ivaver,tak tady je taky plno knedlíků i ten Karlovarský!!! Ale vyzkoušený,ho nemám.
                    http://dadala.hyperlinx.cz/kne/kneh.html :P
                    Hančí

                    Comment


                    • #11
                      Re: KARLOVARSKÝ KNEDLÍK

                      Tak se musím pochlubit, že Karlovarský knedlík jsem zmákla a obdržela jsem za něj slova chvály.
                      Musím přiznat, že nejvíc mi pomohlo, že shodou okloností ho zrovna včera vařili v televizi v Kuchařské pohotovosti, takže tam jsem viděla přesný postup, ale vařila jsem ho podle receptu naší tety ze Zdislavic. Teta mi sice popsala způsob toho varu v ubrousku, ale přišlo mi to tak složité(ubrousek zavěšený na vařečce položené přes kastrol), že jsem ho nakonec vařila, tak jak jsem to viděla v televizi - v alobalu. Fakt byl moc dobrý, v podstatě je to něco mezi nádivkou a knedlíkem.
                      Takže tady je recept od Zdislavské tety:
                      30dkg osmažené housky(kostičky rohlíků jsem opekla bez tuku v troubě do růžova )
                      30dkg hrubé mouky
                      1/2l mléka
                      5-6 žloutků
                      sníh z bílků
                      1lžička soli,petrželka, muškátový květ(nebo muškátový oříšek), bílý pepř
                      1/2prášku do pečiva
                      Opečenou housku zalijeme mlékem se žloutky,solí, kořením a petrželkou, vmícháme mouku s prdopečem a lehce zamícháme sníh z bílků. Na máslem vymazaný plát alobalu dáme tuto směs, zamotáme do tvaru knedlíku a vaříme ve vodě 40-45 minut.Krájíme nití.

                      Comment


                      • #12
                        Taky ho dělám přibližně takhle, mám vyzkoušené to vaření v potravinářské fólii, jde to s ní bezvadně, na ní se pěkně zformuje a konce se zatočí jako u bonbonu a uvaří, ani ji nevymazávám. Můžu jen doporučit.
                        Wendy

                        Comment


                        • #13
                          Teď ho dělali taky v pořadu na nože, ukázka nejprve od nějakého mistra kuchaře... zabalil to do ubrousku, vypadal náramně. Hezký barevný.Tak se na něj chystám ,a mě se líbí ten receptík o Ivaver...ale ještě to všechno nastuduju, myslím, že folie, nebo alobal, ale folie je hladší ...
                          Iris

                          Comment


                          • #14
                            Dobrý večer.Já vařím ve folii.Propíchám ji a vařím.Nepřilepí se ke dnu a má pěkný tvar.Je to super!

                            Comment


                            • #15
                              Původně odeslal ilona116 Zobrazit příspěvek
                              Dobrý večer.Já vařím ve folii.Propíchám ji a vařím.Nepřilepí se ke dnu a má pěkný tvar.Je to super!

                              Ahoj Ilonko116, prima tip, s fólií to neznám, já kdysi vařila hrníčkové.
                              A k tomu tu houbovou omáčku? Psaly jsme si v květnu, jak ten čas letí...
                              anina s.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X