Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Salát na oblohu z restaurace

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Salát na oblohu z restaurace

    Zdravím všechny milé kuchařinky a kuchaře,

    nevlastníte či neznáte někdo recept na salát - povětšinou ze zelí - který se dává v restauracích jako obloha? Já ho zbožňuju, mohla bych ho málem jíst po kilech, chtěla bych si ho udělat doma a radši ho baštit místo nezdravých věcí...

    Děkuju i za případný odkaz na nějakou webovou stránku

  • #2
    Ahoj Markéto, zkus tenhle můj.Tedy, respektive mého muže, který v restauracích pracoval.
    Takže, nakrájím hlávkové zelí na nudličky, jemně, dám na síto a prochláchnu vodou a přitom rukou to zelí mačkám, vtip je v tom, že nesmí být třeba povařený, zelí musí být pěkně křupavoučké a tím mnutím se trochu povolí. Trochu osolím. Zaleju ho nálevem z vody, cukru a octa, cukru se dává hodně,není třeba se toho bát, protože ve finále se nálev sleje pryč. No a v tom nálevu ho dám do ledničky hezky uležet na hodku, dvě... Před podáváním zelí přecedím, ještě trochu promnu, zakapu citronem a pár kapkami olivového oleje. Takže je bez vody a dobře ochucené.
    Zrovna ted ho dělám k číně. Zkus to a uvidíš.
    Iris

    Comment


    • #3
      Iris, díky za receptík.
      Taky mám ráda to zelíčko v restauraci
      Mám doma zbytek hlávkového zelí, když jsem teď nakládala s řepou, takže vyzkouším.
      Gábina

      Comment


      • #4
        Já dělám podobně jako Iris, ale já promačkávám zelí už se solí, a to docela dlouho, až tak jakoby zesklovatí, pak je křehké, olej nedávám olivový, ten nám se zelím nechutná, ale dobrý, za studena lisovaný, třeba sezam, sežene se v dobré kvalitě a za slušnou cenu v Lidlu. V dřívějších dobách, když nebyl výběr olejů, dával se úplně obyčejný.
        Renata

        Comment


        • #5
          Děkuju holky, tento týden zkusím a dám vědět

          Comment


          • #6
            O víkendu ho udělám, už se těším

            Comment


            • #7
              Tak nakonec jsem salát dělala až dneska - vždycky, když jsem měla zelí, dávala jsem přednost číně
              Salátek dobrý, odpočívá v ledničce, zkusila jsem ho a olej a ani citron tam dávat nebudu, chutná mi to tak, jak to je
              Dneska jsem to tak trochu přehnala s obědo-svačinou, tak si ten salát dám na večeři samotný
              Ještě jednou děkuju

              Comment


              • #8
                Irisku, byla to mnamka, konecne to, co jsem hledala i ja! Dekuji!!!
                Marie z Moravy

                Comment

                Pracuji...
                X