Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Recepty na masová jídla pro začátečníky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Recepty na masová jídla pro začátečníky

    Dobrý den,
    rád bych se zeptal, jestli by dokázal nědo nasměrovat na zajímavé,jednoduché a chutné recepty z různým druhů masa. Jsem kuchař začátečník, takže bych rád začal s něčím jednoduchým, ale přesto zajímavým a chutným. (řízek usmažit umím ) . děkuji za inspiraci a rady.
    Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

  • #2
    Ondro,jak jsi otevřel ekucharku.net tak to je hlavní stránka od naší šéfové Ivanky Malatincové,která má nádherné recepty včetně videa.Tak tam i vidíš jak se to dělá a najdeš si z jakého masa chceš a určitě ti to moc pomůže.Nebo v diskusním fóru jsou recepty naše v Hlavních jídlech.Je to rozdělené do jednotlivých sekcí,jsi v tom odborník,tak se podívej,určitě se otoč na nás,pokud nebudeš něco vědět,snad ti to takto zatím stačí.

    Comment


    • #3
      Děkuji za radu, trošku jsem si fórum procházel a objevil jsem zméněné věci. vypadá to opravdu dobře, tak uvidíme.
      Satelitní komplety | Karta Skylink | Kontaktní čočky | Přírodní vitamíny | Hodinky | Vrtačka | Satelitní přijímače | Skate shop | Dámské hodinky | Pánské hodinky | Dětské hodinky | Poháry | Pružinová houpadla

      Comment


      • #4
        www.maminčinyrecepty.cz
        MARUŠKA

        Comment


        • #5
          Maruško za jedno to nejde otevřít a myslím,že by měl Ondra hledat tady u nás,nebo ne?je tady spoustu receptů a ta videa mu hodně napoví.

          Comment


          • #6
            Mám stejný názor, ale u mě to je asi o zvyku. Zajdu si i na jiné stránky, ale tady chodím každý den, protože mě od začátku chytlo video a já to ráda vidím a říkám si, když se to povedlo Ivance, mi musí taky, i když jak jsem psala, na některé věci nemám odvahu nebo trpělivost.
            A ráda si čtu komentáře ( slušné a inspirující ) a rady, nebo tipy, jak kdo co vylepší a mě by to třeba nenapadlo.
            anina s.

            Comment


            • #7
              ahoj Ondro, já jsem tu známá propagátorka vepřové panenky, ta Tě nikdy nezklame.
              Koupíš,není tak drahá pro dva, pokud chceš minutku můžež kouzlit, nakrájet na nudličky .. zprudka opéct a přidat žampionky,podlét vínem. Prostě cokoliv přidat,až je maso měkké, zeleninku / např, kapii atd nakonec, aby by to bylo křupavé, můžeš podlét pivem, nechat odpařit a pak se meze nekladou.Můžeš nakrájet na medailonky, to masíčko je hotové raz dva. Neboo zprudka osmahnout celou a pak dopéct v troubě, poklást slaninou, prostě panenka se vždycky povede,v troubě tě to nebude stát moc námahy a výsledek bude určo skvělý.Recepty najdeš, jak tě navigovala Jaruška .Mě by teda přítel panenkou vždycky potěšil
              Iris

              Comment


              • #8
                Já si myslím, že i kuřecí čína může být dobrá - řízky na nudličky, okořenit, obalit v solamylu, já když nemám, tak v troše hladké mouky, pak dát osmahnout na trochu rozpáleného oleje, i olivového, je to za chvilku, pak přidat koření ČÍNA, zeleninu dle chuti, já dávám třeba mraženou, mám ráda, když pak křupe a není moc měkká, zakápnout sójovkou, dle potřeby podlít trochou vína, já občas míchám, za chvíli je to hotové.
                K tomu hranolky nebo já dávám na topinku a posypu strouhaným sýrem (+rajče, tatarka, prostě nic dietního ).
                Určitě si tu nebo v receptech vybereš...
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Ahoj Mám vyzkoušený recept na "tchýnino kuře" pečící mísu vymažeme máslem, vyložíme nakrájenou cibulí, poklademe kuřecím masem /prsní nebo stehenní řízky/, osolíme, opepříme. Na maso vyklopíme tatarku /OPRAVDU/ - já ji míchám s bílým jogurtem, nahoru naskládáme plátky tvrdého sýru. Pečeme asi 30 minut na 250. Lenka

                  Comment

                  Pracuji...
                  X