Oznámení

Collapse
No announcement yet.

České kynuté buchty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • České kynuté buchty

    Dobrý den,ráda bych upekla rodině pravé české kynuté buchty s náplní. Hledala jsem ve videoreceptech,ale nenašla. Nemá někdo osvědčený vyzkoušený recept? Moc děkuji Emka.
    Papa EMKA

  • #2
    Re: České kynuté buchty

    Dobrý den Emko, ty se teprve budou natáčet a určitě děvčata něco mají. Ivana M
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: České kynuté buchty

      Vítám novou kuchtičku.Tak já tedy přispěji receptem na obyčejné české buchty:

      50 dkg hladké mouky
      5 dkg cukru
      5 dkg tuku
      1 vejce
      3 dkg droždí
      trochu soli
      1/4 l mléka vlahého
      citronová kůra

      Necháme vykynout,při kynutí ještě jednou propracujeme a po vykynutí děláme buchty.
      Zkusit je třeba sama. Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: České kynuté buchty

        Jestli mohu jaruš, tak já dělám buchty, takto :

        3/4 kg polohrubé mouky
        2-3 vejce
        10 dkg másla
        3 lžíce stolního oleje
        2 lžíce rumu
        citronovou kůru z jednoho citronu předem řádně omytou v horké vodě
        3/4 kostky kvasnic
        asi 1/4 l vlahého mléka
        sůl
        asi 1- 2 lžíce cukru
        Uděláme si kvásek a do nahřáté a oseté mouky přes síto dám vajíčka tuk, rum,sůl a vykynutým kváskem /do kvásku dávám cukr/ zadělám. Pokud bude těsto příliš tuhé, nebo řídké přidávám teplé mléko nebo mouku a pořádně vyhnětu aby se těsto nelepilo a dělalo bublinky. Těsto musí být vláčné a nesmí být moc řídké. Skoro stejné dělám i na ovocné knedlíky. Těsto vždy chutnám zda ho mám dobře osolené. Když jsem dobře těsto zpracovala dám ho kynout na teplé místo. :P Na houskový knedlík používám zásadně hrubou mouku. Jindra z Brna

        Comment


        • #5
          Re: České kynuté buchty

          Ja na klasicke buchty delam jako jarus,, jen misto vajicka davam 2 zloutky, mamka rikal, ze tak netvrdnou ), mam to od ni a maminka kolegyne dela olejove testo, uplne stejne jen misto tuku horcicak oleje, jsou jak paperi )
          Marie z Moravy

          Comment


          • #6
            Re: České kynuté buchty

            Já je dělám jako Jindra a ještě dělám to, že když je vyndám upečené z trouby, tak je potřu omastkem, olej, máslo, to je jedno. Věrka.
            Věrka.

            Comment


            • #7
              Re: České kynuté buchty

              Věrko-jmenovkyně,já ty okraje koláčů taky potírám, ale dávám do horkého mléka rozpustit trochu másla a hlavně rum,pěkně to zavoní,okraje jsou měkké a zbyde-li mi,tak pokapu i to žmolenku, děvčata vyzkoušejte to.Zdraví Věrča
              Ahojky VŠEM
              Věrka

              Comment

              Pracuji...
              X