Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Karamel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Karamel

    Dobry den,
    mam dotaz...chci upect medovnik podle vaseho receptu a potrebuju na to uvarit plechovku kondenzovaneho mleka.Nemam papinak,tak ho musim varit v normalnim hrnci.
    Kdyz uz to budu 2 hodiny varit, muzu si uvarit vic plechovek najednou a uchovat do zasoby na priste? Nebo se ten uvareny karamel musi zpracovat hned(nebo treba druhy den), ale nejde skladovat delsi dobu? Mate nekdo zkusenost s varenim karamelu do zasoby?
    A jeste neco.Musi se ta voda cele dve hodiny primo varit nebo staci nizsi teplota vody?
    Jeste jsem to nikdy nezkousela... dekuji za odpoved

  • #2
    Somio já si taky vařím více plechovek najednou,je to úspora energie a voda se musí stále vařit.Vařím to taky v obyčejném hrnci,ale musí být potopené.

    Comment


    • #3
      Jarus, dekuju za odpoved.
      Zkusim uvarit tri plechovky a uvidim..kdyz je dam pak do chladneho sklepa,
      tak snad par tydnu vydrzi.

      Comment


      • #4
        somio vydrží hodně dlouho, mám je ve spajzu a zrovna moc chladno tam není. Já vařím hodinku v tlakáči.
        Renata

        Comment


        • #5
          Můžeš si koupit i Tatru v tubě ,vaříš ji 1 hodinu neboj se s víčkem to nic neudělá.To pro tu příležitost když chceš míň krému nebo ho nechceš tak sladký.
          MARUŠKA

          Comment

          Pracuji...
          X