Oznámení

Collapse
No announcement yet.

TIRAMISU KRÉM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • TIRAMISU KRÉM

    Děvčata, udělala jsem krém na tiramisu - 0,5 kg mascarpone, 4 dl ušlehané smetany bez ztužovače a 20 dkg cukru krystal. Po 24 hodinách jsem dortík nařízla a krém není tak hustý, jak jsem si představovala. Při krájení se mi vytlačuje krém který je vprostřed.
    Kdo to dělal, napiště mi prosím, jestli má být úplně tuhý, nebo je to normální.Mám ho totiž natočený na videu a váhám s vložením, aby by někdo nevynadal. Díky Ivana.

    Dala jsem to i na babinet, tak doufám, že mi někdo někde poradí.
    Ivana M

  • #2
    Re: TIRAMISU KRÉM

    Preji hezky den,
    stejny problem jsem mela i ja. Po dlouhem badani na internetu jsem zjistila, ze nase slehacka je proste pouze voda a nepomuze ani ztuzovac. Jedina moznost je, koupit si 40% slehacku, kterou vyrabi firma Kunin. Presny nazev je Šlehačka De Luxe 40 % 200g. Tato slehacka po uslehani, i robotem, je opravdu tuha a cely krem idealne zpevni. Neni bezna ve vsech supermarketech, ja ji sehnala v Intersparu. Maji ji take v Makru. Tak dobrou chut
    Milada
    MILADA

    Comment


    • #3
      Re: TIRAMISU KRÉM

      Děkuji moc za radu, příště to tak udělám. Já jim to dávala hodně namražené aby to trochu vypadalo. Ivana
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Re: TIRAMISU KRÉM

        kolik prosímvás stojí ta šlehačka a kde ji v tom INtersparu mají , když sem se ptal prodavačky tak se na mě dívala jako na cvoka . díky .

        Comment


        • #5
          Re: TIRAMISU KRÉM

          Dnes jsem ji viděla v Bille na nám.Republiky v Praze, stojí kolem 20,- Kč, přesně to nevím.
          Blanka

          Comment


          • #6
            Re: TIRAMISU KRÉM

            Šlehačku kupuji také 40% v BILLE, mají tam i pařížskou - bez práce . 40% používám i na běžné zdobení moučníků, ještě se mi nestalo že se neušlehá, což se mi občas stávalo u obyčejné.
            Kamila

            Comment


            • #7
              Re: TIRAMISU KRÉM

              Zdravím všetky kuchtičky,
              môj recept na TIRAMISU aj s obrázkami sa mi podaril vložiť do mojej fotogalérie. Pod obrázkom Tiramisu0 je vložený recept , kde je všetko popísané tak, aby sa to podarilo.
              IvanaN.
              IvanaN

              Comment


              • #8
                Re: TIRAMISU KRÉM

                A my jsme vosk? IvanoN, prosím, dej to do placu.
                Já znám maskarpone nemíchat se šlehačkou, ale s velmi podobným sýrem u nás, a to je lučina. Vážně. Daří se a je to výborné.

                Comment


                • #9
                  Re: TIRAMISU KRÉM

                  Mám recept na Tiramisu, podle kterého tam šlehačka vůbec nepatří. Pravé italské : 2OO ml espressa,/já dávám Nescafé Gold, do něj dám asi 4 dcl konaku a nechám vychladnout. 4 žloutky a 8O g cukru hodně ušlehám do bělava a do něj přidám vanilkový cukr, nejlepší je ale dřeň z vanilkového lusku, no a pak po lžících vmíchám maskarpone,5OO g. Opravdu lze hahradit lučinou. No a pak klasika, piškoty, pokapat espressem,mascarone, uhladit, zase pokapané piškoty a maskarpone. Pak to zakryju folií a několik hodin chladím. Před podáváním posypu kakaem.
                  Na vánoce dávám do té kávy většinou mandlový likér, a do žlotků s cukrem vmíchám kakao, ale těch obměn je více,
                  Zdraví Iris
                  Iris

                  Comment


                  • #10
                    Re: TIRAMISU KRÉM

                    Ahoj Líbo a další kuchtičky,
                    ako som písala, prípravu na Tiramisu mám v súbore Word s popisom práce i s obrázkami, a to je ten problém, neviem, ako by som to sem celé dodala. Keď mi napíšete váš e-mail na moju adresu ivananestakova@zoznam.sk, /alebo ivananestakova@centrum.sk/,tak vám ho rada pošlem. Nejste vosk, nebojte se, preto som to adresovala ekuchařke, myslela som, že to zverejní. Ivanko, dovolujem Ti zverejnit recept na Tiramisu, ak sa to tebe podarí dostať do fóra. Mějte se hezky, IvanaN.
                    IvanaN

                    Comment


                    • #11
                      Re: TIRAMISU KRÉM

                      Nevím, jestli se i vám podařilo neosladit kávu na namáčení piškotů, byl to děs. Tím spíš, že jsem vrstvy pečlivě prosypávala kakaem. Krém to nestačil zachránit. Kávu nesladím, tak mi to nepřišlo.

                      Comment


                      • #12
                        Re: TIRAMISU KRÉM

                        Není to tak dlouho, co jsem na nějaké německé TV koukala na pořad o vaření a Ital tam dělal tiramisu...
                        5 žloutků rozšlehat s 100 g moučkového cukru - vedle si ušlehat 5 bílků se 100 g mouč. cukru. oboje opatrně zamíchat do 500 g mascarpone. formu nejdřív vymazat tenkou vrstvou krému, poté vyskládat cukrářské piškoty namočené v kávě (neslazené) ve které je Amareto a Grapa. vrstvit, poslední vrstva krém, který posypeme holandským kakaem...
                        ještě tam byl typ - jaké je správné namočení piškotů - kávu měli ve větší misce, vzal do ruky čtyři piškoty (tak jak jsou nastohované v tom pytlíku) a rychle jimi projel tou kávou... nahoře jsou pak mokré, ale vevnitř ještě suché...
                        tak dobrou chuť

                        Comment


                        • #13
                          Re: TIRAMISU KRÉM

                          Původně odeslal IvanaN
                          Ahoj Líbo a další kuchtičky,
                          ako som písala, prípravu na Tiramisu mám v súbore Word s popisom práce i s obrázkami, a to je ten problém, neviem, ako by som to sem celé dodala. Keď mi napíšete váš e-mail na moju adresu ivananestakova@zoznam.sk, /alebo ivananestakova@centrum.sk/,tak vám ho rada pošlem. Nejste vosk, nebojte se, preto som to adresovala ekuchařke, myslela som, že to zverejní. Ivanko, dovolujem Ti zverejnit recept na Tiramisu, ak sa to tebe podarí dostať do fóra. Mějte se hezky, IvanaN.
                          Zdravím všetky kuchtičky,
                          môj recept na TIRAMISU aj s obrázkami sa mi podaril vložiť do mojej fotogalérie. Pod obrázkom Tiramisu0 je vložený recept , kde je všetko popísané tak, aby sa to podarilo.
                          IvanaN.
                          IvanaN

                          Comment

                          Pracuji...
                          X