Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dotaz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dotaz

    Nemáte prosím někdo recept na zavařování klobás?
    Děkuji moc

  • #2
    Re: Dotaz

    Místo nadpisu dotaz,by zde bylo vhodnější napsat konkrétně čeho se týká.Tedy:Jak zavařit klobásy? Jinak ahojky .Určitě někdo poradí.
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: Dotaz

      Původně odeslal Ivulinda
      Nemáte prosím někdo recept na zavařování klobás?
      Děkuji moc

      Ahoj Ivulindo,, včera večer jsem ohledně nejen toho psala kámošce sms.
      Nedávno na návštěvě jsme to u nich jedli a bylo to super, ale recept jsem zapoměla.
      Tak jsem si ho opsala z mobilu teď a tak ho napíšu. Snad to budeš někdy dělat a třeba pak písneš, jak se povedlo.

      Do láhve dáme klobásy, větší můžeme překrojit. Převaříme vodu a asi 2 - 3 cm nalijeme do sklenic, pak 30 min. sterilujeme. Na druhý den znova 30 min. sterilujeme.
      Tak snad jsem nějak pomohla.
      Zdraví Jana S.
      A příště myslím nemusí být u dotazu smutný smajl... Určitě se dá skoro vždy nějaký recept najít nebo někdo poradí.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Re: Dotaz

        Janino, jsi šikulka,vidíš,jak jednoduché, to by mě nenapadlo ,člověk se stále učí. :P :P :P
        Hančí

        Comment


        • #5
          Re: Dotaz

          Ahoj Hančí, nejsem, musela jsem kvůli tomu sms, protože " já hlava děravá "
          Ale ráda jsem pomohla.
          Tak zase někdy tady...
          Last edited by janina s.; 06.02.2011, 19:08.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Re: Dotaz

            My jsme taky dříve dělali doma klobásy a aby vydržely,tak jsme zavařovali.Používala jsem sklenice se šroubovacím víčkem,vyšší,abych nemusela překrajovat a nevytékala zbytečně šťáva.Do sklenice se vešly tak čtyři až pět nožiček,dávala jsem velkou štamprli vody.Ale už jsem zapomněla,jak dlouho sterilovat.Tak jsem si říkala,že se musím zeptat mami,ta to má určo někde napsaný.A zatím to už napsala Janina.Čerstvý klobásky časem vysychají,ale ty zavařený nejsou právě tuhý.Ahojky
            Janah

            Comment


            • #7
              Re: Dotaz

              Děkuji moc vyzkouším co nejdříve. :P

              Comment


              • #8
                Re: Dotaz

                Není zač. Ať chutná.
                Jana S.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Re: Dotaz pro Ivanku

                  Ivanko,chtěla jsem napsat odpověd pod videocepty ale chce to po mně antispamovou ochranu.Co tam mám napsat. Díky.JanaP
                  Jana P

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dotaz

                    Ahoj Jani,sice nejsem Ivanka.....ale musíš opsat ten kod v tom rámečku.
                    Janah

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dotaz

                      Ahoj Jani,díky za radu.Nebyla jsem si jista jestli to mám opsat.Musím se stále učit něco nového. Takže to jdu poslat.Ještě jednou díky.
                      Jana P

                      Comment

                      Pracuji...
                      X