Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bolení hlavy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolení hlavy

    Holky jaké máte zkušenosti když vás děsně bolí hlava a nechcete si vzít prášek?????
    LENKA

  • #2
    Leničko, já asi nejsem na tu pravou radu, protože mě, když bolí hlava jednou za 100 let, vezmu si Brufen (Ibalgin) a do 30-ti minut mám klid.
    Jinak jsem četla vypít horkou vodu s citrónovou šťávou.
    Ale holky ti určitě poradí i nepráškové možnosti.....
    Moc zdravím!
    anina s.

    Comment


    • #3
      Hlava nebolí mě,ale hodně často mužíčka a nechci ,aby pořád jen polykal prášky....díky za každou radu!
      LENKA

      Comment


      • #4
        Leni,málo pije !!!
        Eny

        Comment


        • #5
          Leni, to bych nepodceňovala a radila bych tvému muži obrátit se na lékaře, příčin může být hodně...
          Ale samozřejmě nechci strašit.

          Comment


          • #6
            Právě po doktorech s tím chodil a na nic nedošli....jedině od očí,má nějakou vadu od malička a s tím nic nejde,tak nemá oči namáhat a řídit-na delší vzdálenost...tak se pídím všude možně co jen by zabralo
            LENKA

            Comment


            • #7
              Leni, potom zkusit jiného doktora, jestli se nejedná třeba o migrénu, nebo jestli to má z těch očí. Je fakt, že prášky brát často asi není nejlepší řešení, ale pokud tím trpí častěji, to asi neporadím. Bylinky - čaje, pokud jsou, obklady, hodně pít, ale já bych toho doktora vyhledala. Tak ať se daří...
              anina s.

              Comment


              • #8
                my také Jani,ale neporadil!!!!!!!
                LENKA

                Comment


                • #9
                  Leni, někdy mi to připadá, že potřebujeme doktora Hause, aby zjistil, co nám skutečně je.....
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    j
                    Jani někdy si člověk připadá,že ty doktory jen otarvujeme maličkostmi,já když jsem byla těhotná tak mě doktorka poslala z ženskýho na kontrolu křeč.žil a tak jsem doufala,že mi aspoň poradí a doktorka mi tenkrát řekla-paní co byste chtěla ve Vašem věku...a bylo to tak jsem si koupila mastičku heparoid a nohy měla nahoře a to bylo vše!!!!křečáky máme v rodině tak hodně piju magneziu a natírám a od té doby už nikoho neobtěžuji....
                    Last edited by lenka24; 20.11.2010, 19:00.
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      a to bylo před 11 lety takže ve 30 -ti
                      LENKA

                      Comment


                      • #12
                        Koukla jsem s několika denním zpožděním. Nemohl by to mít od krční páteře? Tím trpí naše Zuzka, vyloženě ji řekli, že to má od toho, Pomáhají ji masáže. Doporučili jí pořádnou postel.
                        HankaP

                        Comment


                        • #13
                          Hani moc díky o tom jsme také přemýšleli-postel,záda....díky a moc zdravím!
                          LENKA

                          Comment

                          Pracuji...
                          X