Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak zavařovat broskve?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak zavařovat broskve?

    Holky mám prosbu,chystám se zavařovat broskve,už jsem je dělala,ale nevím přesně kolik nálevu-jindy jsem dala asi moc a pak v hrnci při zavařování přeteče a ve finále ve sklenici chybí nálev,tím pádem vrchní vrstva broskví zhnědne.Takže musím dát méně nálevu,ale kolik?Potom kolik nejméně můžu dát cukru na 1l nálevu.Uvádí se 400-500g,ale někde píší i jen 200g,ale zase aby při tomto množství se zavařenina nekazila,nebo dát raději na půl sacharin-nemám zkušenost až takovou.Kdo poradí?Všem móc děkuju.Pište prosím ještě dnes jdu na to...
    Radka

  • #2
    Já dávala cukr 40 dkg na litr vody. A vody tak 5 cm pod okraj. Záleží jak jsou broskve sladké.
    Maruš

    Comment


    • #3
      Ještě broskve nesmíme vařit dlouho, sterilujeme na 80 stupňů po dobu 20ti minut, potom se voda nevyvaří.
      Maruš

      Comment


      • #4
        Maruško

        Móc děkuji za rady,zavařuji broskve trošku tvrdší a určitě ne dlouho to je pravda.Plody loupu nožem,ale dočetla jsem se ,že se dají spařit horkou vodou,ochladí se a půjdou sloupnout.Zkusila jsem ponořit do vřelé vody asi na 3 min,pak zchladila -ale loupat nejdou,tak raději okrájím,abych je ,,neuvařila" předem.Asi jdou loupat jen ty měkčí...Jdu na to,jestli se povedou tak vyfotím.Přeji pěkný večer,Radka
        Radka

        Comment


        • #5
          MaruškaC chtěla říct asi 0,5 cm pod okraj sklenice dát nálev.
          Jinak 40 dkg cukru musí stačit.
          Dej 5 sklenic 750 ml do mikrovlnky nastav 800 nebo 850 watů a zapni na 20 minut a máš zavařeno.
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Maruško, máš pravdu. Tak to jsem celá já.
            Maruš

            Comment


            • #7
              No to je jasný,jsem pochopila,ale nezadařilo se...První várku na malý hrnec jsem dala nálev těch asi 4-5cm pod okraj,ale ve finále dost chybí a broskve hnědnou.Do druhé jsem přidala:asi 2,5cm pod okraj,ale taky málo.Do třetice všeho dobrého jsem dala pod závit to je 1cm od vrchního kraje a to je akorát,ono asi záleží na tvrdosti a možná odrůdě,tak už vím,musím si to někde napsat,nejlépe na zeď u ledničky,protože za rok zapomenu kam jsem tuhle poznámku zaznamenala...Nebo nakouknu sem...cha cha
              S tou mikrovlnkou mám strach,mám jen obyč. na ohřívání-to snad ale nevadí ne?Holky stejně dík za rychlou a ochotnou pomoc.
              Radka

              Comment


              • #8
                Jo a myslím,že mám jen 700 W mikrovlnku...Tak nic nebude.
                Radka

                Comment


                • #9
                  Mrkni zpět, řekla bych že Ivanka má mikro na 700W a zavařovala
                  Renata

                  Comment


                  • #10
                    Maruško, v loni jsem zavařila broskve v mikrovlnce a všechny jsem postupně vyhodila byli plesnivé,tak nevím kde jsem udělala chybu, také jsem zavařovala okurky jsou v pohodě.Letos jsem dala trěšně a jak si to pěnilo a ta pěna je tam pořát a to stejné meruńky(sklenice jsou myté v myčce ) ale mám od každého jednu sklenici.Prosím poraď Marie.(Lilie)
                    Lilie

                    Comment

                    Pracuji...
                    X