Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Výborný domácí kečup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Výborný domácí kečup

    2 kg rajčat
    1/4cibule
    Rajčata a cibuli krájíme na větší měsíčky protože nakonec to vše stejně mixujeme.
    toto dusíme půl až jednu hodinu.Potom přidáme 15dkg cukru,3 hřebíčky,3 dkg soli,4 velké lžíce octa,1/4 kávové lžičky skořice,1 lžička červené papriky(kdo chce pálivý kečup může dát pálivou papriku)a zase 1/2 hodiny podusíme,nakonec to vše rozmixujeme a dáváme do sklenic a 1/2 hod sterilizujeme.Pokud chce třeba někdo česnekový kečup tak přidá před mixováním česnek,nápadům se meze nekladou.Kupovaný se nedá s tímto vůbec srovnat,tak dobrou chut všem.
    Z tohoto množství je 7 sklenic.

  • #2
    Re: Výborný domácí kečup

    Já bych ho klidně udělala i teď třeba jen kila rajčat i když jsou dražšší, ale mám obavy, že ta chuť těch rajčat je v létě lepší. Jestli se do toho v sobotu pustím tak napíšu. Já mám jiný a ten je s paprikou. Moc děkuji Ivana
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Výborný domácí kečup

      Dobrý den Bobino, tak jsem udělala ten kečup podle Vás a je výborný. Můžu ho dát na net ? Napíši od koho je. Díky za zprávu. Ivana
      Ivana M

      Comment


      • #4
        Re: Výborný domácí kečup

        Ahojky Ivanko,píšu to i sem do fora,to víte,že můžete sem dát to video,jsem moc ráda,že Vám chutnal.Zatím Bobina

        Comment


        • #5
          Re: Výborný domácí kečup

          Milé kuchařky, tenhle výborný receptík už jsem dělala a je natočený na videu.
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Ahojky, zkousela jsem delat dnes, je fajn, jen ja bych dala cukru tak polovinu priste. Jinak moc dekuji, no mozna byla sladka rajcata!!!
            Marie z Moravy

            Comment

            Pracuji...
            X