Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Domácí "Tofifé"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Domácí "Tofifé"

    Tahle dobrůtka je opravdu mana nebeská...

    TOFFIFE
    1 studené zkaramelizované Salko(viz.např. recept na medovník)
    celá jádra lískových oříšků
    100g čokolády na vaření
    50g másla

    Čokoládu s máslem rozpustíme ve vodní lázni nebo opatrně v mikrovlnce (pomalu na "rozmrazovací" výkon).
    Do malých papírových košíčků vlijeme trošku čokolády a necháme chvilku ztuhnout.
    Lžičkou ukrajujeme malé kousky tuhého zkaramelizovaného Salka do kterého vmáčkneme oříšek.
    Karamel s oříškem vložíme do košíčku na vrstvu čokolády a vše znovu zalijeme čokoládou.
    Oříšek může z čokolády trošku vyčnívat. Vše necháme ztuhnout v chladu - tamtéž i uchováváme .

    Kdo by neznal přípravu zkaramelizovaného Salka, podívejte se na Ivančin videorecept na medovník, tam je to bezvadně vysvětlené. Takto upravené Salko se hodí do mnoha receptů na cukroví a různé krémy nebo náplně.

  • #2
    Re: Domácí "Tofifé"

    Připomělo mě to vtip: Nastoupí babička do autobusu a říká řidiči, máte rád oříšky ? Vemte si. A tak si řidič vezme.Odpoledne se babka vrací a tak mu zase nabízí. Druhý den se to opakuje a řidič si zase vezme a říká: tak si babičko taky vemte, nebo vám to všecko sním.A babička na to- to nevadí,já už na to nemám zuby. A proč teda sebou ty oříšky nosíte a odkud je máte? A babička říká : Z Tofifé...
    Ale recept vypadá suprově a určitě vyzkouším. My karamel ze Salka milujeme a pořád mám 1 v ledničce v zásobě. Já vařím vždycky rovnou 3 najednou a mám je v lednici i 3 měsíce . Zdravím Daniela H.
    Daniela

    Comment


    • #3
      Re: Domácí "Tofifé"

      Jo, jo - je to dobrůtka. Salko si vařím taky do zásoby a ani ho nedávám do lednice.Vydrží i v teple(samozřejmě neotevřené)- je to konzerva.

      Comment


      • #4
        Re: Domácí "Tofifé"

        moje osmileta dcera ma strasne moc rada tofife tak jsem rada ze je tady recept tak jsem to vcera delala no je to opravdu vyborne a skoro uz nic nezbylo !!!!!tak budu muset udelat dalsi davku super recept !!!!!!!!!!!!!!!!!!hezky den preje Alena

        Comment


        • #5
          Re: Domácí "Tofifé"

          Přikládám foto mého Tofifé.Ale to salko jsem ušlehala s půlkou másla. A navrch dala lineckou hvězdičku.Je to hrozně žravé [attachment=0:2kpowu7y]cukroví6.JPG[/attachment:2kpowu7y]
          Attached Files
          Daniela

          Comment


          • #6
            Re: Domácí "Tofifé"

            Já jsem si říkala co to máš za cukroví s těma hvězdičkama.Hned bych ochutnala.
            MARUŠKA

            Comment


            • #7
              Ahojky.Vypadají moc dobře,hned bych ochutnala Tak je budu muset vyzkoušet.

              Mirča

              Comment


              • #8
                Už jsem si je zařadila do seznamu na pečení cukroví.|U nás děti je milují.Já dělám podobného něco s ořechovou nádivkou a říkám tomu Šohajdy. To zase může můj muž,ale on co je s šokoládou může všechno.Díky za recept a typ.

                Comment


                • #9
                  Ahoj budu dělat zítra a jsem zvědavá kolik toho udělám z této dávky

                  Comment


                  • #10
                    Tak mám další inspirací, salko mám doma, oříšky taky, tak se do toho pustím.
                    HankaP

                    Comment


                    • #11
                      Jsou nádherný a věřím,že jsou hodně žravé...
                      LENKA

                      Comment


                      • #12
                        Tak to mám zas díru do hlavy - teď jsem dodělala čokoládky a řekla jsem : končím! ( to je oblíbená hláška mého 2letého vnuka). No a zase jsem jak ten zajíc, kecám a kecám... Jdu koupit Salko.
                        Jeta

                        Comment


                        • #13
                          Díru do hlavy mám taky.... já už to Salko vařím Zdravím , miluju to kupované , tak jsem moc zvědavá
                          Iris

                          Comment

                          Pracuji...
                          X