Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Čokoláda "pro Fandu"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čokoláda "pro Fandu"

    250 g Ivy, 200 g moučkového cukru, 1 sáček VC, 30 g kakaa, 100 g sušeného mlíka.

    Mícháme v parní lázni - nevařit - a za tepla lijeme do formiček nebo papír. košíčků, dáme ořech nebo mandli a necháme ztuhnout.
    Tento recept mám od mamky a připadá mi jednoduchý a nám chutná, kdykoliv si ji uvaříme, když na ni máme chuť.
    anina s.

  • #2
    Taky jsem dělávala do formiček domácí čokoládu a do toho jsem na hrubo dávala lískové ořechy,mňamka.

    Comment


    • #3
      A ty lískáče trochu opražené...? Mňam ,mňam...Ale i mandličky lehce osmahnuté.....
      Jeta

      Comment


      • #4
        Ahojky Jeto, já to znám s lískovým oříškem neopraženým, ale můžeš zkusit...
        Dáváme do papírových košíčků.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Tak čokoládky jsou hotové, oříšky jsem tam dala oboje - opražené i "jen tak", a teď jen plácám všechny přes ruce, ať tam něco zbude. Jani, dík, už mi tyhle receptíky vypadly z hlavy a teď jsou zase aktuální. A je to rychlé a dooooobré... Paráda!
          Jeta

          Comment


          • #6
            Ahojky Jeto, to jsem ráda, já mám od našich hodně receptů a některé jsem tu vložila.
            Díky nim a napsání jejich receptů a rad jsem se postupně naučila vařit.
            Některé recepty jako tento mám i tak pojmenované, protože tu čokoládu mamka dělávala hlavně pro mého chlapa a teď už tak moc druhů nepeče.
            Pěkný večer.
            Last edited by janina s.; 18.12.2009, 20:42.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Můžu se prosím zeptat co je to sáček VC? My jsme dávali vanilkový puding... tak nevím. Díky Lenka

              Comment


              • #8
                nejsem sice Janina, ale odpovím - je to vanilkový cukr
                HankaP

                Comment


                • #9
                  HaniP., díky, omlouvám se za zkratky, jsem nějak zvyklá.
                  VC-van. cukr, PDP-prášek do pečiva, PL-polévková lžíce, V+V-vymazaný+vysypaný plech, tak to mám ve svých sešitových receptech... apod.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Děkuji za odpověď - vyzkouším. Pamatuji si, že v receptu byp pudingový prášek a tak nějak to chrastilo mezi zuby.... tak jsem zvědavá. Lenka

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Leni, to se ti nedivím, že chrastil, asi se nerozpustil. Van. cukr snad chrastit nebude, aspoň my jsme ho mezi zuby necítili... Tak ať se daří.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Jani. Tak jsem čokoládu zkoušela, ale letěla do koše.... Vařila jsem ji v páře - dala jsem do hrnce všechny ingredience a dala nad páru - bylo to nějaký sražený - určitě ne hladký... Nevím, kde jsem udělala chybu.... Jinak jsem zkoušela několik nových receptů ke svým osvědčeným a všechny se povedli - mám 15 druhů cukroví....
                        Tak snad příště. pa

                        Comment


                        • #13
                          čokoláda se ti "srazila" pára je na rozpouštění moc horká!!!
                          MARUŠKA

                          Comment


                          • #14
                            V receptu bylo napsáno -Mícháme v parní lázni - tak jsem dala hrnec s vodou a do něj ještě jeden a něm jsem měla suroviny.
                            Jak se to má teda dělat.... prosím..... Děkuji moc

                            Comment


                            • #15
                              Leni2, tak to mě mrzí, já dám vodu do hrnce, až začne voda bublat, zmírním plamen, vložím menší hrnec a míchám. Nikdy se mi to nesrazilo. Potom jedině zkusit, aby dno menšího hrnce bylo trochu ponořené do vody ?
                              Zdravím do Brna.
                              anina s.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X