Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kokosky s tvarohem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak to je opravdu musím letos vyzkoušet, jak to potvrdí i Jaruška, tak to je na sto procent.
    Věrka.

    Comment


    • #17
      Děvčata mám je v galerii s tím prvním cukrovím.Jsou měkké,opravdu jsou dobré.

      Comment


      • #18
        Jaruš já to linecké také tak dělám. Akorát, tam dávám dva druhy krému. Kávový a pudinkový a napřed nastříkám krém a potom do toho picnu trochu rybízové marmelády. Vrchní kokosku potom postříkám čokoládou.

        Comment


        • #19
          Kokosky s tvarohem

          Hani, tak dnes jsem podle tvého receptu dělala z 1 1/2 dávky kokosky. Moc se povedly jsou krásně měkoučké. Dělala jsem je na plech pytlíkem a raději jsem to pekla v obyčejné troubě a doba pečení byla delší. Měla jsem strach, aby v horkovzdušném programu to nebylo uvnitř syrové. Krásně zlaté, no bezva. Já strašně nerada peču bílkové cukroví tím způsobem, že se musí bílky dělat nejdříve v páře. Díky moc a páček

          Comment


          • #20
            Tak to je super že se Vám povedly. já jsem dělala dvojitou dávku a už mi jich půlku "sežrali" nevím, přístě udělám zase trojitou. Jo a k tomu sáčku- nemělo by se to s tím raděli dělat,podle receptu se tím z toho těsta vytlačuje voda co je v tvarohu. Lžičkami to jde dobře. Ale pokud se Ti Iko povedly tak asi může být.
            Last edited by Hanislava; 16.12.2009, 00:19.

            Comment


            • #21
              Tyto kokosky peču již několik let a jsou VYNIKAJÍCÍ !!! Doporučuji...

              Comment


              • #22
                dnes čerstvé

                tak takhle letos dopadly před a po upečení...mňam...Click image for larger version

Name:	IMG_2757.jpg
Views:	1
Size:	138.3 KB
ID:	144279Click image for larger version

Name:	IMG_2758.jpg
Views:	1
Size:	142.9 KB
ID:	144280

                Comment

                Pracuji...
                X