Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Emerilova esence

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Emerilova esence

    2 1/2 lzice papriky sladke
    2 lzice soli (nejlepe morska)
    2 lzice mleteho suseneho cesneku
    1 lzice pepre
    1 lzice mlete susene cibule
    1 lzice cayenskeho pepre (neni li muze byt chilli pepr)
    1 lzice suseneho oregana
    a lzice suseneho tymianu
    Vsechny ingredience dukladne promichame a skladujeme nejlepe v utesnene sklenici.
    Pouzivame na grilovani do omacek, kamkoliv.
    Tenhle recept je od velice famozniho sefkuchare Emerila Lagassi, ktery ma svoji show v televizi a podle ktereho ja moc rada varim.

  • #2
    Re: Emerilova esence

    Jituš, to vypadá hezky, jen nevím, jak to bude s tou mletou sušenou cibulí, viděla jsem tu jen takovou lupínkouvou. Díky .
    Blanka

    Comment


    • #3
      Re: Emerilova esence

      Blanco mela bych napad, jestli mas mlynek na kafe tak tam se ta lupinkova cibule urcite hezky umele, do mlynku pak das kousek chleba a tim ho vycistis. Ja to tak delam a funguje to. Kdyz je to jeste citit tak ho umeju, ale samozrejme do vody neponorim a pouzivam studenou vodu.

      Comment


      • #4
        Re: Emerilova esence

        To může být moc dobrý. Je vidět, kdo často griluje, že má různé fíglíčky a nápady. Věrka. :P
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Re: Emerilova esence

          Verko tyhle napady jsou vetsinou odkoukany z televize, tady ten kanal "food network" je opravdu dobrej clovek spoustu veci vyuzije.

          Comment


          • #6
            Re: Emerilova esence

            Ahoj Vrtule,
            kdepak ty se nachazis?Food network je dobry tv kanal.Cely den tam bezi vareni a tak clovek ma dalsi inspiraci pro vareni.
            Renda

            Comment

            Pracuji...
            X