Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Cibulový chléb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tezziccko, tento chleba jsem sice nepekla, ale podle ingrediencí by se mělo určo jednat o pravou českou chlebovou chuť pečiva a jak znám příchuť vámi popisovaných octů, tak těmi bych já osobně určitě chleba nepotírala. Ovšem někdo může mít jiný náhled.

    PS: Ještě mi to mimo váš dotaz nedá, Vaše bydliště mi připomnělo, že jsem loni kolem 20tého října byla ve Valencii. Bylo krásně teploučko, tak jsme se jako praví suchozemští nadšenci i vykoupali v moři. Valencie je moc pěkné město a mořské akvárium je úžasné.
    ZDENY

    Comment


    • #17
      asi mate vsichni pravdu potru to jen tim osolenym mlekem, jak mi radi Pani Lenka a snad to neztrati nic nakrase

      PS: Pani Zdeny, Valencie je moc opravdu pekne mesto a v Oceanograficu jsem byla uz 3x ,je to neco jineho,ale stejne se nejradeji vracim do Cech..doma je proste nejlip, ja si zde nemuzu a nemuzu zvyknout...teplicko tu sice je, i dnes tu je neco kolem 25 stupnu, takze pekne na tricko, ale bohuzel jen ty ceske ingredience tu nejsou polohrubou mouku si vozim z domova, ale to ostatni, co u nas patri k beznym surovinam, napr. ten ocet nebo i jen obycejna zakysana smetana, tu proste nenajdu nejvic mi chybi prave ten chleba a nase ceske rohlicky a o mlecnych a masnych vyrobcich ani nemluve...no neda se nic delat,musim si vypomoct tady u vas,tuto kucharku mam prakticky otevrennou denne
      tezzicka

      Comment


      • #18
        Pekla jsem ještě chléb od Ivanky-má ho i na videu a ten se potírá slanou vodou!!!!!!
        LENKA

        Comment


        • #19
          Leni, tak ja se do chlebiku pustila az dnes, jenze jsem dala moc vody, tak jsem pridavala jako pejsek a kocicka a malinko mel byt vice slany. Jinak jsem mouku michala i se špaldovou a žitnou a tmavou. Pridala jsem i na suche panvi osmazene seminka. Je MOC dobry!! Diky.
          Marie z Moravy

          Comment


          • #20
            Jsem ráda,že chutnal a příště více soli-jak kdo má rád
            LENKA

            Comment


            • #21
              Leni, ja to mela z 1,5 davky nakonec, ale sul asi jen na tu 1... Fakt je dobry i po 2 dnech
              Diky za rcpt.
              Marie z Moravy

              Comment


              • #22
                U nás chutná všem i bábí tak to je co říct....
                LENKA

                Comment


                • #23
                  Leni a to zase jo ))
                  Marie z Moravy

                  Comment

                  Pracuji...
                  X