Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Žemlovka naslano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Žemlovka naslano

    Potřebuji: množství si Click image for larger version

Name:	žemlovka na slano.jpg
Views:	1
Size:	133.0 KB
ID:	146162každý uzpůsobí)
    rohlíky na kolečka, nebo tousty (vcelku nebo na trojúhelníky), já tam mám oboje
    ostravská klobása na kolečka nebo jiná uzenina dle chuti
    cherry rajčátka nebo nakrájet velká rajčata
    mléko
    sýr podle chuti , nastrouhaný
    2 vejce
    máslo
    česnek, sůl a pepř
    Příprava:
    Pekáček nebo zapékací misku vymažeme máslem ochuceným rozetřeným česnekem. Dno poklademe kolečky rohlíků nebo tousty. Máslem nešetřete, aby se pečivo opeklo a ne připeklo. Na tuto vrstvu pečiva dát klobásku na kolečka, proužky šunky, slaniny, co kdo má rád. Proložit rajčaty. Pak dát druhou vrstvu pečiva. Počet vrstev a jejich ochucení záleží na Vás a podle toho, co je v lednici. Někdy udělám jednu vrstvu uzeninovou a druhou sýrovou s rajčaty a pažitkou.... a také jsem dávala tvaroh s natí cibulky. Mléko rozšlehat s vejci a přidat do něj nastrouhaný sýr, osolit, opepřit a přelít pečivo. Peču přikryté na 180 hod asi 45 minut.
    Přílohou může být salát.

    Dobrou chuť.

    ZDENY
    ZDENY

  • #2
    Podobně dělám často, je to príma v jednom pekáči a pokaždé trošku jiné Jen jsem nedávala rohlíky, nebo tousty.... další inspirace... díky
    Iris

    Comment


    • #3
      ZDENY, tohle neznám. Tak zase způsob využití "gumových" rohlíků a dělá se to samo.
      Dík.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Moc dobrý nápad na využití zbytků v lednici.
        Jana P

        Comment


        • #5
          To je prima nápad,rohlíky můžou být i celozrnné a náplń jak vidím různá,taky další tip na obídek či večeři.
          Ahojky VŠEM
          Věrka

          Comment


          • #6
            Taky mám ráda tahle jídla, může se tam dát cokoli.
            Věrik ♥♥♥

            Comment


            • #7
              Právě to zapékám, tak jsem zvědavá.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Je to výýýbornééé.
                Dole měkké, nahoře křupavé, tak se to doplňuje. Jen příště posypu více ingrediencemi a zapékala jsem 20 minut (MVT - program "zapékání"), protože sýr už byl hnědý a vajíčka se myslím za tu dobu taky propekla.
                K tomu jsem nakrájela rajče a salátovou okurku.
                Prima a superrychlý recept.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Jani s. , tak jsem s napětím čekala, jestli tě recept nezklame...a mám radost . Je to fakt rychlova, a to i když to zapékám v troubě a pokaždé vyjde podle zbytků jiná chuť.
                  Ahoj.
                  ZDENY
                  ZDENY

                  Comment


                  • #10
                    Zdeny, máme rádi zapékaná i rychlá a "zbytková" jídla. Nezapékala jsem to přikryté, máme rádi kůrku. Právě slyším cinkání příboru o prázdný talíř u chlapa.
                    Příště dám více věcí, teď jsem měla "jen" klobásky, rajče jedno velké, zbytek ementálu a eidam.
                    Měj se.
                    anina s.

                    Comment

                    Pracuji...
                    X