Oznámení

Collapse
No announcement yet.

TVAROHOVO - STROUHANKOVÉ těsto bez mouky na ovocné knedlíky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • TVAROHOVO - STROUHANKOVÉ těsto bez mouky na ovocné knedlíky

    TVAROHOVO - STROUHANKOVÉ těsto bez mouky na ovocné knedlíky.

    inspirace z pořadu Babicovy dobroty

    Potřebujeme:

    500 g měkkého tvarohu ( použila jsem zelený vaničkový)
    250 g domácí strouhanky
    2 vejce
    1 lžíce cukru
    špetka soli
    v původním receptu byly ještě 2 lžíce hladké mouky na podsypání při válení válečku, není však vůbec třeba
    ovoce dle chuti, borůvky, švestky, jahody....

    Postup:

    Z tvarohu, strouhanky, vajec a cukru a špetky soli si metličkami ručním el. šlehačem zpracujeme těsto. Jde to samozřejmě i ručně a nelekněte se protože na první dojem se těsto jeví suché a sypké. Není tomu tak, krásně se s těstem pracuje a přitom se nelepíClick image for larger version

Name:	těsto strouhankov
Views:	1
Size:	145.4 KB
ID:	147407 Vytvoříme z něj váleček, který rozkrájíme na stejně velké kousky, které plníme ovocemClick image for larger version

Name:	plněn
Views:	1
Size:	144.6 KB
ID:	147406 a tvoříme knedlíky, jež vaříme ve vroucí vodě asi 10 minut, doba také závisí od ovoce, kupř. s borůvkami a jahodami může stačit i jen 7 minutClick image for larger version

Name:	uvařen
Views:	1
Size:	144.9 KB
ID:	147408 nebo si jeden vytáhněte a ozkoušejte. Podáváme je sypané mákem či tvarohem se šlehačkou, osmaženou strouhankou, jak má kdo rád.

    Musím říct, že jsem z tohoto těsta nadšená, nejen proto, že se nelepí, ale je i po uvaření mechově měkkounké. Má být i ideální na zmražení, že po ohřátí také zůstanou knedlíky krásně nadýchané, to se snad dozvím příště, neboť dnes nám na zamražení žádné knedlíky nezbyly

    Dobrou chuť. Click image for larger version

Name:	borůvkov
Views:	1
Size:	143.4 KB
ID:	147405
    ZDENY

  • #2
    Snad neplácnu hloupost, ale když vynechám cukr, daly by se uvařit na slano, ne ?
    Máš je moc pěkné.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Jani s., sama jsem to nezkoušela, ale říkám si proč ne, jen by určitě maso už mělo být dopředu uvařené nebo upečené, a dát ho dovnitř nadrobno nakrájené nebo umleté protože moc dlouho se zase tvarohové těsto vařit nemůže. Třeba to časem vyzkoušíš a dáš info. A díky za pochvalu.
      ZDENY

      Comment


      • #4
        Zdeny nevím jesli jste knedlíky dělala nebo jste o nich slyšela,dělala jsem podle receptu a zdálo se mi že strouhanky 250g je hodně a také že bylo,mechové a měkounké ani náhodou byly to betony a škoda 500g tvarohu s takou radou do ......

        Comment

        Pracuji...
        X