Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Korpusy na dorty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Korpusy na dorty

    Základní vanilkový korpus (kulatá forma průměr 23cm)
    6 vajec
    180g krupicovéoho cukru
    3 lžíce vlažné vody
    3 lžíce oleje
    240g polohrubé mouky

    Obecně platí, že na 1 vejce příjde 30g cukru, 40g mouky a jedna lžíce vody (nebo oleje......já to dávám vždy napůl), takže si musíte odhadnout formu, kterou máte.
    Postup je stejný, jak jste zvyklé....kdo bude mít odvahu, zkuste postup. jaký dělám já
    Vyšlehám bílky do tuha tak, že když do sněhu píchnu prstem, důlek zůstává, pak zašlehám cukr a šlehám tak dlouho, dokud se nerozpustí, pak zašlehávám postupně žloutky, přidám vodu a olej a nakonec zamíchám mouku (ručně a s citem )

    Kakaový korpus
    Suroviny stejné, rozdíl je v tom, že uberu trochu mouky a dám kakao , ale vždy dodržím původní váhu mouky.
    Takže u 6 vaječného korpusu dávám 200g polohr. mouky a 40g kakaa.

    Ořechový korpus
    Opět vše stejné - u 6ti vaječného korpusu dávám 180g polohr.mouky a 60g na jemno pomletých ořechů.

    Kávový korpus
    Suroviny opět stejné s tím rozdílem, že do vyšlehaného sněhu se žloutky přidám emulzní kávu Tchibo exkl. fluid - je to výborné i do krémů, už vzhledem k hustší konzistenci.
    Do odvážené mouky je možno ještě zamíchat jednu odměrku mleté kávy, korpus je pak jakoby kropenatý.

    Toto jsou korpusy, které dělám nejčastěji, krémy doložím později , teď musím do školky
    IRENA

  • #2
    Re: Korpusy na dorty

    Jsi zlatá Irenko,
    děkujeme za základní receptíky (pro nás nešikovné ). Na začátku března upeču a dám vědět, jak to dopadlo
    Gábina

    Comment


    • #3
      Re: Korpusy na dorty

      Já mám recept podobný,jenom obráceně cukr s moukou.Na jedno vejce 4 dkg cukru a 3 dkg polohrubé mouky.Šlehám zvlášť žloutky a bílky. Je takový lehký,hlavně na ovoce se želé,nebo Harlekýn.Když dávám jiné přísady,taky tolik odeberu mouky.Nedávám ani olej,ani vodu.
      Na řezy na plech dělám na 1 vejce 4 dkg cukru a 4 dkg polohrubé mouky.Vajíčka šlehám celé s cukrem do pěny a pak přidám mouku.Tam je zase lepší trochu tužší piškot.
      Já mám dortovou formu 26 cm a dělám ze 6 vajec a na velký plech ze 4 vajíček,aby to nebylo moc vysoké potom nadávají, že je to moc buchtovatý.Můj muž všemu říká buchta. Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Korpusy na dorty

        No vidíš já dělám taky olej a vodu a všichni se diví jak je to dobrý,já tomu říkám bábovkový těsto, :P
        tady všichni dělaj takový suchý a každej na mě chce recept
        MARIE

        Comment


        • #5
          Re: Korpusy na dorty

          Mohu jenom potvrdit, že také dort peču s olejem a mám hodně podobné těsto. Naši mají rádi kombinovaný dort, takže většinou peču základní vanilkový jenom ze 4 vajec a potom ze dvou vajec peču jinou placku - kakao, ořechy a nebo kávu. Peču to vždy při 180 C a je krásně rovný a hlavně těsto je vláčné a není suché. Zdravím ať se daří

          Comment


          • #6
            Moc Vám děkuji za rady a recepty paní Irenko! Mám od Vás vyzkoušený krém, korpus i marcipán. Vše je super. Jen ten korpus nemám občas tak krásně nadýchaný. Nevíte čím to může být? Všechno dělám podle vašeho postupu. Když děláte kakaový korpus, smícháte si kakao s moukou a až pak to jemně vmychate do připraveného ušlehaného zbytku? A nebo napřed zvlášť mouku a až potom kakao? A vmicháváte to také po lžících nebo po větších částech? Předem děkuji za odpověď.

            Comment

            Pracuji...
            X