Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zebrová hrnkovka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Původně odeslal petrulinka Zobrazit příspěvek
    Eny, já si myslím, že když dáš jen hladkou, tak se nic nestane. Nebo můžeš smíchat hladkou a hrubou, tedy pokud v Anglii je.
    Petrulinko,máš pravdu, že se nic nestane,ale na moučníky to není ono.A to i při použití speciální mouky na pečení.Ten rozdíl pozná i můj chlap a to už je co říct.Hrubou mouku tady fakt nemáme,jedině krupici,ale to už jsem psala.
    Iva4

    Comment


    • #17
      Ivi a krupice s hladkou když se smíchá, tak myslíš, že by to nebylo dobré? A jakou mouku v Anglii používáš? Necháváš si posílat z Česka?

      Comment


      • #18
        A ještě Ivi jeden dotaz, nezkoušela jsi tuto buchtu na klasický plech? Já totiž tak velkou kulatou formu nemám.

        Comment


        • #19
          Původně odeslal Iva4 Zobrazit příspěvek
          Eny dávám polohrubou.Dostaneš ji koupit nejen v českých a polských obchodech,ale i v Asia shopu.Ale můžeš si hladkou namíchat s krupicí ( Semolina ).

          Ivo děkuji,když letím tak přivezu,jinak míchám taky s krupicí !
          Eny

          Comment


          • #20
            Původně odeslal petrulinka Zobrazit příspěvek
            A ještě Ivi jeden dotaz, nezkoušela jsi tuto buchtu na klasický plech? Já totiž tak velkou kulatou formu nemám.
            Petrulinko,podívej se trošku výše do odkazů,co jsem psala Eny.Na klasický plech jsem nedávala,protože do el.trouby dám plech 28cm a plynová mi takovéto těsto neupeče.Střed je vždy syrový a kraje spálené i když to nadkryji.V troubě je otevřený oheň a kdo to nezažil, tak neuvěří.Zase super peče kynuté těsta.
            Iva4

            Comment


            • #21
              Ivi, děkuji za odpověď. Já mám troubu horkovzdušnou, tak to zkusím. Pak dám vědět, jak to dopadlo.

              Comment


              • #22
                Původně odeslal petrulinka Zobrazit příspěvek
                Ivi, děkuji za odpověď. Já mám troubu horkovzdušnou, tak to zkusím. Pak dám vědět, jak to dopadlo.
                Hmm,tu mám v česku
                Iva4

                Comment


                • #23
                  Také jsem si zkusila buchtu upéct, chuťově moc dobrá, přidala jsem do bílého těsta trochu rumu a citronové kůry. Jen jsem ji měla trochu jako horu Říp
                  Attached Files
                  Blanka

                  Comment


                  • #24
                    Tak jsem si buchtu taky vyzkoušela, ale doba pečení diametrálně odlišná - skoro 25 min. navíc. No, tak krásně zebrovanou jako Gabriela nebo Blanca ji nemám, ale dobrá byla. Jen se po ní zaprášilo. Někde snad mám i fotku, až ji vykutám, tak ji přidám
                    Jeta

                    Comment


                    • #25
                      Ivuš moc díky za tento receptík,dnes se mi povedla suprově!díky a moc pozdravů!!!
                      Attached Files
                      LENKA

                      Comment


                      • #26
                        Ivo4, tak i já jsem se připojila se zebrovkou. Fakt moc dobrý receptík.
                        Díky.
                        ZDENYClick image for larger version

Name:	zebrovka.jpg
Views:	1
Size:	148.7 KB
ID:	142806
                        ZDENY

                        Comment


                        • #27
                          Wow!

                          Tak ta vypadá skvěle! Hned zítra dopoledne jí zkusim. Děkuju za tip

                          Comment


                          • #28
                            Taky jsem ji zkusila a bezva,určitě bude u nás častěji
                            LIDUŠ

                            Comment


                            • #29
                              Ahojte děvčata,jsem ráda,že jste s receptem spokojené a hlavně,že chutná vašim strávníkům.
                              Iva4

                              Comment


                              • #30
                                Ahoj Ivčo moc tě zdravím a těším se na další skvělej receptík!!!!zebrovka je fantastická!!!!
                                LENKA

                                Comment

                                Pracuji...
                                X