Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zebrová hrnkovka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zebrová hrnkovka

    2 hrnky polohrubé mouky
    1 hrnek cukru ( jemný krystal )
    1 vanilkový cukr
    1 prdopeč
    1 hrnek mléka
    2 vejce
    9 lžic oleje
    2 lžíce kakaa + 3 lžíce mléka = do poloviny těsta

    Všechno smícháme a polovinu těsta odlejeme zvlášť do mísy,do které zamícháme kakao a 3 lžíce mléka..Do středu dortové formy vlijeme 3 lžíce bílého těsta a do středu bílého těsta vlijeme 3 lžíce tmavého těsta.Celý postup opakujeme do spotřebování obou těst.
    Pečeme 25 minut při180°C
    Attached Files
    Last edited by Iva4; 26.01.2010, 20:10.
    Iva4

  • #2
    Ivo tak jsem neodolala a už se peče,ale asi ty zebry nebudou jako tvoje-musím příště počkat až to vždycky asi trochu klesne-po těch lžícách trošku se mi to spojilo????Uvidím co z toho vyleze za vzor!Dám vědět!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Ivi vypadá tenhle koláč moc lákavě,nejraději bych zkusila,ale jestli se mi povedou tak krásné letokruhy....?Chtěla jsem se jen zeptat jestli koláč není takový tužší,nebo suchý jako bábovka a tak mě napadá jestli bych nemohla nastavit sněhem aby bylo nadýchnuté...Děkuji za odpověď.
      Radka

      Comment


      • #4
        Radko pekla jsem včera a je měkoučký a nadýchyný,moc dobrý!!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Dneska jsem pekla, je moc dobrý, kdo má rád rozinky, nebo oříšky,může přidat, bylo by to ještě lepší. Kruhy se mi udělaly moc pěkně, použila jsem tu větší lžíci, kterou nabírám třeba kaši, mám ji pověšenou na poličce, ta na polévku je dost malá. Nadýchaná je jako olejová bábovka. Pekla jsem v nádobě z menší remosky v troubě.
          Maruš

          Comment


          • #6
            Původně odeslal jesterka Zobrazit příspěvek
            Ivi vypadá tenhle koláč moc lákavě,nejraději bych zkusila,ale jestli se mi povedou tak krásné letokruhy....?Chtěla jsem se jen zeptat jestli koláč není takový tužší,nebo suchý jako bábovka a tak mě napadá jestli bych nemohla nastavit sněhem aby bylo nadýchnuté...Děkuji za odpověď.
            Ještěrko,nemusíš nadstavovat sněhem je fakt nadýchaná.Dneska jsem do těsta zamíchala 3 lžíce citronového krému a je fakt dobrá i bez zebrování.
            Iva4

            Comment


            • #7
              Ivčo výborná!!!!!Potvrzuji!1111111
              LENKA

              Comment


              • #8
                Těší mne, že vám hrnkovka chutná.
                Iva4

                Comment


                • #9
                  Nedávno jsem tady tuto buchtu dávala pod názvem "černá buchta", ale já mám recept na celou kakaovou a s tím bílým těstem to je super nápad. Určitě vyzkouším, protože i celá kakaová je moc dobrá. Já někdy do těsta přidávám ořechy, kokos nebo čokoládu.

                  Comment


                  • #10
                    Ivo prosím tě jakou mouku dáváš ty ?V anglii polohrubá není, micháš si ji sama ? ? ?
                    Eny

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal Eny Zobrazit příspěvek
                      Ivo prosím tě jakou mouku dáváš ty ?V anglii polohrubá není, micháš si ji sama ? ? ?
                      Eny dávám polohrubou.Dostaneš ji koupit nejen v českých a polských obchodech,ale i v Asia shopu.Ale můžeš si hladkou namíchat s krupicí ( Semolina ).
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Původně odeslal petrulinka Zobrazit příspěvek
                        Nedávno jsem tady tuto buchtu dávala pod názvem "černá buchta", ale já mám recept na celou kakaovou a s tím bílým těstem to je super nápad. Určitě vyzkouším, protože i celá kakaová je moc dobrá. Já někdy do těsta přidávám ořechy, kokos nebo čokoládu.
                        Petrulinko promiň,že jsem si nevšimla. Je fakticky dobrá s různými obměnami.
                        Iva4

                        Comment


                        • #13
                          Ivo4,
                          tak jsem dnes vyzkoušela Tvoji ZEBRU, děti byly při přípravě nadšené (hlavně pak mohly vyblizovat dvě misky ).
                          Díky za receptík.
                          Attached Files
                          Gábina

                          Comment


                          • #14
                            Gábi,hlavně,že měli jasno kdo má kterou misku.
                            Iva4

                            Comment


                            • #15
                              Eny, já si myslím, že když dáš jen hladkou, tak se nic nestane. Nebo můžeš smíchat hladkou a hrubou, tedy pokud v Anglii je.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X