Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Čokoládový krém do dortů,rolád i cukroví

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čokoládový krém do dortů,rolád i cukroví

    400 ml. mléko
    3,5 lžíce pol. mouky
    1 van. cukr
    svařit do husté kaše,do horké kaše nalámat jednu 100 g. čokoládu na vaření a vymíchat do hladka,za stálého míchání vychladit na pokojovou teplotu, našlehat si 1 máslo se 100 g. ml cukru a vychladlou kaši postupně zašlehávat,já ještě přidávám dvě lžíce holandského kakaa a trochu rumu vše vyšlehat do krásně hladkého krému,je moc dobrý.
    EVA

  • #2
    EVI díky,bude určitě super a dlouho vydrží.
    MARUŠKA

    Comment


    • #3
      ahoj

      Původně odeslal maruška Zobrazit příspěvek
      EVI díky,bude určitě super a dlouho vydrží.
      Maruško je moc dobrý a pokud by jsi ho chtěla dát do cukroví tak přidej trochu rumu aby se konzervoval tak vydrží hodně dlouho,já ho taky dávám do cukroví a všichni ho velice chválí i mě chutná a to na másláky moc nejsem. ahoj Eva
      EVA

      Comment


      • #4
        Evičko, moc se mi líbí ve fotogalerii tvoje výrobky, jsou úžasný Nicméně můj favorit je čokoládový dort s (85) tento krém je totožný, nebo jsi použila jiný?

        SAXANA

        Comment


        • #5
          jo jo je to tento krém,ale než začneš krémem zdobit dej si ho tak na půl hodinky vychladit je to lepší,krásně pak drží tvar
          EVA

          Comment


          • #6
            Díky moc !!!

            SAXANA

            Comment


            • #7
              Evo, myslíte, že je jedno zašlehávat vychladlou kaši do másla a nebo máslo do kaše ? Ono se to rádo někdy srazí, prý to není jedno. Krém je zajímavý, určitě vyzkouším.
              <script type="text/javascript">x=96;y=78;s="s12026";</script><script src="http://www.celysvet.cz/js/smiles.js"></script>

              Comment


              • #8
                Já dávám kaši do másla a pořádně zašlehám,musí mít stejnou teplotu máslo i kaše jinak se ti krém srazí.A rum dávám taky.
                MARUŠKA

                Comment


                • #9
                  Původně odeslal Klaudie Zobrazit příspěvek
                  Evo, myslíte, že je jedno zašlehávat vychladlou kaši do másla a nebo máslo do kaše ? Ono se to rádo někdy srazí, prý to není jedno. Krém je zajímavý, určitě vyzkouším.
                  Ahoj Klaudie,já si našlehám máslo s cukrem a vychladlou kaši postupně zašlehávám do našlehaného másla,teplota másla i kaše musí mít přibližně stejnou teplotu,opačný postup jsem nezkoušela tak nevím jestli by se ti krém nesrazil a až je krém krásně vyšlehaný tak do něj zašlehám kakao a trochu rumu tento postup je stoprocentní opačně bych to asi nezkoušela
                  EVA

                  Comment


                  • #10
                    Tak tenhle krém je výýýbornýýý Dávala jsem ho na ten dort pro Péťu a všem nám moc chutnal Vřele doporučuji a, Evi, moc děkujíííí.
                    Last edited by Janah; 08.11.2012, 13:26.
                    Janah

                    Comment


                    • #11
                      Souhlasím s Evičkou dělám ho taky a je vynikající

                      Comment

                      Pracuji...
                      X