Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

    Hančí když máš možnost koupit marcipán v nĚMECKU tak zkus až budeš dělat štrudl dej
    do každé nohavice váleček marcipánu v průměru asi jako pětikoruna.Je to moc dobré.Maruška
    MARUŠKA

    Comment


    • #17
      Re: Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

      Maruško,díky za tip, určitě vyzkouším!!!Jedla jsem už kousky v bábovce a taky moc dobré,krásně to provoní těmi mandlemi.Taky na kynutém švestkovém koláči nadrobit na švestky a pak žmolenku.Ahojky :P
      Hančí

      Comment


      • #18
        Re: Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

        Dělám modelovací hmotu přesně jak je uvedeno v receptu, jen to neznám s olejem, ale se 100 % tukem.
        Jednou jem ho neměla a dala jsem máslo a taky to šlo válet.
        Dělám z toho všechno možné růžičky, v těch mám už cvik, postavičky (ty mi moc nejdou) ale snažím se.
        Když jsem dělala ve škole, tak za mnou přišla sousedovic holka, která vycházela, že potřebují dortík na rozlučku, ví že peču. Oběhli v okolí všechny cukrárny a nikde jim nechtěli udělat dort na zakázku podle jejich představ. Vymodelovat 15 holek, 15 kluků a učitele. Dalo to fušku, ale zvládla jsem to. Ředitelka školy nevěděla, že jsem to dělala já a tak to tam přede mnou chválila, jak se 9.B vytáhla s krásným dortem
        Chce to cvik, ze začátku mi to moc nešlo.Já to valím na velkém prkýnku, které strčím do mikroténového pytle na odpadky, je dost velký a prkýnko tam vleze celé, válím to pak přes menší mikrotén. Různé druhy výrobků se pak musejí nechat různě podepřené stát, aby zaschly a udržely tvar.
        Měla bych psát dopisy do práce, pracuji někdy doma, ale nějak mi blbne tiskárna, tak musím čekat, až dorazí děti a poradí mi.Jsem ve skluzu. zatím Hanka
        HankaP

        Comment


        • #19
          Re: Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

          Teď se mi to nepodařilo odeslat, tak to musím napsat znovu.
          Dělám modelovací hmotu stejně, jen to neznám s olejem, dávám 100 % tuk. Jednou jsem ho neměla a dala jsem máslo a taky to šlo (
          jestli to má s máslem stejnou trvanlivost)
          Dělám z toho všechno možné růžičky , ty mi jdou postavičky to je trochu horší
          Když jsem dělala ve škole, tak za mnou přišla sousedovic holka jestli bych jim neupekla dort na rozlučku, když vycházela. Oběhali všechny cukrárny v okolí a nikde jim nechtěli udělat dort na zakázku, 15 holek a 15 kluků a učitelku. Každý si pak tu svou postavičku vzal domů.Ředitelka nevěděla, že jsem to pekla já, tak tám chválila, jaký měla devítka krásný dort
          Chce to cvik, dělala jsem jedné známé pro manžela k 50.tinám kulatý dort s nahýma ženskýma kolem dokola, přinesla mi fotku, bylo to někde na internetu.
          Když to zkusíte, určitě vám to taky půjde. Taky bych si asi vozila hmotu z Německa, říkají, že není chuťově špatná, já to nechutnala, ale slyšela jsem, že některé hmoty, kterí se prodávají u nás ve velkém balení v potřebách pro cukráře taky nejsou nic moc, protože v tom jsou ještě nějaké příchutě. Nemohu posoudit, nechutnala jsem.
          Měla bych psát služební dopisy, ale nějak mě blbne tiskárna a tak čekám, až dorazí dětičky a dají mi to do kupy, tak se zatím věnuji těmto stránkám.
          HankaP

          Comment


          • #20
            Re: Modelovací mléčná hmota (falešný marcipán)

            omlouvám se, nejdřív se to neodeslalao, a teď jsou tam ty příspěvky oba, už jsem úplný magor
            HankaP

            Comment


            • #21
              Dobrý deň pani Irenka,
              robila som marcipán podľa Vášho receptu, perfektná hmota, výborne sa s ním pracovalo, dokonca aj keď som ho vybrala z chladničky, skoro hneď som mohla modelovať,ale má strašnú pachuť po tom sušenom mlieku. A neviem,kde som urobila chybu. Suroviny som dala tie isté a v takom istom množstve,ako je v recepte. Mandľovú príchuť mám Dr.Oetker,tam sa píše,že na 500 g múky 2-3 kávové lyžičky príchute,toto celé nemá pol kila,nechcela som to prehnať,dala som tam asi 2 lyžičky. A teraz neviem, čo s tým robiť. Je mi to ľúto vyhodiť,dá sa to ešte dochutiť? (robila som v sobotu 21.8.). Jedli to štyria ľudia,každý tam cítil hlavne to mlieko.
              Ďakujem za odpoveď.
              Luba

              Comment


              • #22
                Sice jdu s půlročním zpožděním, ale aspoň s radou.....
                Problém je v tresti od Dr.Oetkera. Je na olejové bázi a špatně ochucuje. Na tuto dávku jsem musela dát skoro 2 PL, než to trochu chutnalo po marcipánu. Lépe je používat lihovou tresť od Aroco, tam stačí na tuto dávku necelá 1PL.
                IRENA

                Comment

                Pracuji...
                X