Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Těstovinový salát

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Těstovinový salát

    Uvařené těstoviny scedíme, necháme vychladnout, já přidala : nadrobno nakrájené ředkvičky + zakysku + tatarku + zelenou nať + nadrobno nakrájený česnek + sůl, pepř.
    Kdo chce, může přidat hrášek, vejce natvrdo, eidam na kostičky, vynechat česnek apod.


    Click image for larger version

Name:	Těstovinov
Views:	1
Size:	124.5 KB
ID:	146443
    Last edited by janina s.; 31.05.2011, 15:28.
    anina s.

  • #2
    Taky se mi zachtělo ... a už je snědený! (to ne já - to přišla návštěva!) Sekla jsem tam i pár sladkokyselých okurek nadrobno! Bylo to fajn.
    Jeta

    Comment


    • #3
      Zdravím Jeto. Poprvé jsem ho jedla koupený v Penny (Procházka) a moc mi tam zachutnaly ty ředkvičky. Já jsem bramborová, ale takto těstoviny můžu a já mám ráda na spojení tatarku (i se zakyskou). Přidat se dá do salátu cokoliv podle chuti každého.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahoj Janino, taky můžu těstovinové saláty a taky proto, že tam mohu dát, co chci, a pokaždé je jiný. A je to zase jídlo, které, i když ne moc, sní kluk. Píšeš, že jsi bramborová, někde jsem četla, že je dobrý těst. salát udělat tak, jak jsi zvyklá dělat bramborový, akorát místo brambor dát ty těstoviny - nevím, ještě jsem nezkoušela. Můj první a nejlepší těst. salát jsem jedla kdysi na svatbě dcery mé kamarádky, která ho dělala jen s mrkví a čínským zelím, obojí hodně nadrobno nakrájené a ne moc, myslím, že to jen osolila a přidala trochu kari, které mi nechutná a bylo to strašně dobré. Holt v jednoduchosti je síla.
        Věrik ♥♥♥

        Comment


        • #5
          Věříku, tak ten těstovinový jako bramborový salát dělá moje švagrová a je moc dobrý.

          Comment


          • #6
            Holky, já dělávám z čínského zelí, nastrouhané mrkve, osolím, opepřím a pokapu citrónkou. Někdy si do něj dám i tatarku.
            (Je v kolonce "saláty". )

            anina s.

            Comment


            • #7
              Ředkvičky - dobrej nápad! Já dávám salátovou okurku, rajčátka, šunku a tatarku - Hellmann´s, ta je nej. Jen ty rajčata v zimě stojej fakt za kulový, už se těším na jaro, až si zasadím svoje

              Comment


              • #8
                Krystofore - Leni, takhle s ředkvičkami to znám z Penny, pro mě zajímavá kombinace. Já taky jedině Hellmannsku, ta má chuť.
                Jinak mám ráda cherry rajčátka, ta velká rajčata nemají často barvu, natož chuť.
                Vítám tě tu.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Děkuji, to je milý! Cherry rajčátka taky kupuju nejvíc, ale občas zkusím i velký, to když chci třeba na chleba, teď se mi ale jen kazej, protože na ně vůbec nemám chuť. Zrovna mám zbytek salátu v lednici, tentokrát i s hermelínem, příště dodám i ředkvičky. Ty těstovinový saláty jsou fakt "žratelný"

                  Comment


                  • #10
                    Já mám ráda i ty žluté cherry. Někdy si pochutnám víc na zelenině než na salámu. Hermelín je taky mňamka, vůbec můžu pomazánky a saláty a těstoviny takto, jinak jsem bramborová.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Joo...takovej šopák (rajčata, okurky, cihla místo balkánu), mňam! Tak já můžu celkem všechno, když je to dobře udělaný

                      Comment


                      • #12
                        Šopák s cihlou jsem zatím nejedla, jen s balkánem.
                        No, jsou věci, které nemusím, ale to má takto snad každý.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Balkán je na mě moc slanej. Pan Pohlreich by měl ze mě radost, když tvrdí, že Češi by bez eidamu chcípli hlady

                          Comment


                          • #14
                            Já už nesolím rajčata, ale s eidamem někdy zkusím.
                            V něčem může mít pravdu, v něčem s ním nesouhlasím.
                            anina s.

                            Comment


                            • #15
                              Jéj, o ředkvičkách jsem nevěděla Já dělám trošku zdravější variantu. Těstoviny uvařím a scedím... Přidám nakrájenou zeleninu- okurek, rajčata a papriky. Přidám nakrájený na kostičky tvrdý sýr (eidam) a nadrobno nakrájené tzv. čínské zelí nebo ledový salát. Spojím to touto marinádou. Olivový olej s trochou majoránky, špetka soli a vše promíchat. Je to zdravější varienta bez tatarky nebo majonézy

                              Comment

                              Pracuji...
                              X