Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bramborová kaše

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bramborová kaše

    Ahoj děvčata dáme mi prosím recept na vaši bramborovou kaši jakou děláte vy prosim?

  • #2
    Ahoj Terrezko, právě v této sekci, kam jsi dala dotaz je recept od Iris na určo výbornou kaši http://forum.ekucharka.net/bramborova-kase-5940. Přiznám se však bez mučení, že při boji s časem jdu většinou na rychlejší variantu, to je vařím oloupané brambory, po pořádném slití vody, přidám plátky másla a při šlehání postupně přilévám horké mléko nebo smetanu až do požadované hustoty kaše. Studené mléko nebo studenou smetanu nedávat, kaše je pak mazlavá. Je i zajímavé, že více mi kaše chutná když ji šťouchám jen ručně bez el. metliček. U el. metliček je třeba si hlídat aby se kaše nepřešlehala. Pak můžeš i bramborovou kaši dobře chuťově obměnit přidáním nakrájené pažitky, jindy petrželky, přidáním sýru, cibulky...je to prostě vděčná příloha
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Terrezko, pokud se můžu přidat, dělávám ji stejně jako Zdeny - vařím nakrájené
      na maličké kostičky, ať jsou uvařené ještě rychleji já používám metličky a hodně másla, někdy tavený sýr (zkoušela jsem i s příchutí hub) a sušený česnek. A něco zeleného.
      A pokud se budeš chtít ptát na cokoliv, napiš do kolonky DOTAZY OHLEDNĚ RECEPTŮ.
      Tady tvůj DOTAZ zanikne a nejdříve jsem myslela,
      že je tu další úprava bramborové kaše.
      anina s.

      Comment


      • #4
        u bramborové kaše nesmí chybět pepř! ) pokud je maso kořeněné tak samozřejmě pepře míň
        www.banan.cz webové stránky zdarma

        Comment

        Pracuji...
        X