Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dýňová jemně pikantní

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dýňová jemně pikantní

    Musela jsem improvizovat, chtěla jsem Alenčinu, ale bylo to akutní, Alenka byla zaneprázdněna......tak jsem se spustila.........
    Na másle jsem osmahla cibulku , česnek a dýni nakrájenou na kousky , přidala kurkumu, zázvor a trochu koriandru, maličko chili...a koriandr..nechala jsem pražit a rozvonět, zalila vývarem.. domácím.. kuřecím....vařila do měkka, jooo ještě jsem přidala trošku mrkve...pak jsem to mixla, osolila, opepřila a s trochou smetany na šlehání provařila. Právě jsem měla malinko vína ve skleničce...šup tam s ním..
    Joooo, lahoda, ale do té Alenčiny jsem se strefila ... skoro....Click image for larger version

Name:	P1210582.jpg
Views:	1
Size:	63.1 KB
ID:	147788
    Iris

  • #2
    Pamatuješ si to lépe než já. Dělám jí pokaždé trošku jinak, páč to nemám napsané a kulo si pamatuju
    Alena J

    Comment


    • #3
      Dýňová pikantní polévka je vážně výborná. Nedávno jsem jí také zkoušela a moc mi chutnala, ještě je dobrý ji podávat s lžičkou zakysané smetany.

      Comment


      • #4
        Ukradnu si receptík s dovolením vypadá to lákavě
        "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

        Comment

        Pracuji...
        X