Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

    Jednoduchý boršč z Podkrkonoší
    1 sklenice kysaného zelí ,1 velká mrkev ,1 velká petržel, kousek celeru, 750g až 1000g vepřového bůčku od pupku nebo plecka, 1 malý kečup ,sůl ,celý pepř ,nové koření, bobkový list ,zakysaná smetana
    Zelí propláchneme a pokrájíme na menší kousky a dáme do hrnce s vodou. Maso nakrájíme na malé kostky a zrovna tak i zeleninu. Přidáme koření a zalijeme kečupem a necháme vařit do měkka. Když je maso i zelenina měkká, osolíme. Na talíř dáme porci boršče a přidáme lžičku smetany. Toto množství je asi na 5 litrů polévky.
    Už se nazahušťuje, je dost masa a zeleniny.
    Attached Files
    Jana H.

  • #2
    Re: Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

    Dobry den.Asi pred tydnem jsem take delala borsc,ale delam ho jinak.Ja si v papinaku uvarim hovezi maso a mezi tim na panvi osmazim na kosticky nakrajenou cibulku,mrkev,petrzel,repu(pouzivam ze sklenicky) a na konec pridam dve lzice rajcatoveho protlaku.Az je maso polomekke,tak si do vyvaru dam tuto sves z panve a pridam sklenicku cerveneho zeli a na kosticky nakrajene brambory.Varim a pridam na kostky nakrajene maso.Dochutim cesnekem,soli,peprem a trosku stavy z cervene repy.Na taliri ozdobim slehackou(mame zde mrazenou) a muzeme jist.Je to dobre,ale trosku pracne,ale ten cas zato stoji.Priste vyzkousim ten vas.Krasny den.Renda
    Renda

    Comment


    • #3
      Re: Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

      Rendo, já vím, ale borščů je asi jako bramboráků. Víš, tenhle jsem si vymyslela jen pro sebe nebo pro moji rodinu, a on jim chutná. I holce, která zeleninu nemusí, ale tady ji sní a ještě si jde přidat.Je to taková imitace, ale jak říkám, nám chutná. Mám recept on tatínka mojí snachy, tak sand ho sem někdy dám. Ahojky J.H.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

        Ahoj Jani.Ja to chapu,ze kazda kucharinka-maminka se snazi si usetrit cas a praci v kuchyni a take se musi snazit s tim,aby rodinka byla spokojena a najezena.U nas doma babicka delavala borsc,ale jedla jsem ho jen ja a maminka.Muj tatinek ani sourozenci ( jsem z trojcat ) ho nejedli a to prave kvuli te zelenine.Nyni jsme vsak vsichni starsi a docela me prekvapilo to,kdyz mi mamka rika co varila a tatka se starsim brachou to jedli.
        Renda

        Comment


        • #5
          Re: Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

          Děvčata, obě jste mně s receptem na boršč potěšily a postupně oba vyzkouším. Já jsem ho nedávno u kamarádky jedla poprvé a protože mi chutnal, vydyndala jsem na ní recept .No a ona mi dala okopírovaný z nějakých novin a ten je děsně složitý- tři druhy masa a podobné vychytávky,takže do toho se mi rozhodně nechce Ale vaše recepty jsou docela schůdné-to bude brnkačka,už se těším Daniela H.
          Daniela

          Comment


          • #6
            Re: Jednoduchý boršč z Podkrkonoší

            Dobry den Danielko,jsem rada,ze mohu pomoci i ja mlada kucharinka.Snad se ti povede a hlavne bude chutnat.Potom napis,jak to dopadlo.Renda
            Renda

            Comment

            Pracuji...
            X