Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hlávkové smetanové zelí

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hlávkové smetanové zelí

    Hlávkové smetanové zelí:Click image for larger version

Name:	hl
Views:	1
Size:	139.5 KB
ID:	146172

    Potřebujeme:
    1 hlávku bílého zelí
    smetanu - nejlépe víceprocentní 40 %
    hladkou mouku
    máslo
    cibuli
    drcený kmín, sůl, pepř
    Postup:
    Zelí si nakrájíme na nudličky a dáme dusit s drceným kmínem do menšího množství horké vody až bude poloměkké. Dusíme odkryté. Scedíme a necháme okapat.
    Na másle si zpěníme nadrobno nakrájenou cibulku do takové více růžové barvy (nešetřete na množství cibule, dá dobrou chuť) přidáme zelí a promícháme. Poté zalejeme smetanou, množství smetany podle množství zelí a podle toho, jak moc chceme zelí smetanové. Dala jsem na hlávku cca 1.90 kg celkem 600 ml smetany. Necháme při mírné teplotě smetanu vydusit do zhoustnutí a do úplného změknutí zelí. Těsně před koncem si ještě v trošce smetany rozmícháme 3 lžíce hladké mouky a vlijeme do zelí. A pak už pořád, pořád mícháme, až se mouka provaří, cca 10 minut a opepříme a osolíme. Vznikne takové kašovité zelí, jemně nasládlé, které je dobrou protiváhou sladkokyselého zelí a ochuceného masíčka.
    Dobrou chuť.

    ZDENY

    PS: Ve fóru hodně z Vás psalo své rodinné recepty na přípravu zelí, tak se s nimi prosím připojte
    ZDENY

  • #2
    To je velmi zajímavý recept. Já dělám občas s jíškou, občas s bramborem postrouhaným a občas s jabkem postrouhaným, ale tohle neznám a určitě někdy vyzkouším.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Click image for larger version

Name:	smetanové hlávkové zelí.jpg
Views:	2
Size:	101.9 KB
ID:	144097

      V červnu jsem ho poprvé na tento způsob vařila.
      Bylo vynikající.
      anina s.

      Comment

      Pracuji...
      X