Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pikantní pangasové kousky.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pikantní pangasové kousky.

    Balení pangase
    1 lžička citronové šťávy
    1 lžička chilli omáčky
    1 lžička vegety
    asi 1lžička sušeného česneku
    sůl
    2 -3 vejce
    1 lžíce sojové omáčky
    asi hrst strouhanky
    1 lžička prášku do pečiva
    Balení pangase necháme rozmrazit a osušíme, pak nakrájíme na kousky, nebo širší nudle. V míse si namícháme1 lžičku citronové šťávy, 1 lžíčku chilli omáčky, lžičku vegety, trochu sušenýho česneku asi lžičku, může být i čerstvý a sůl. Pangase v této směsi necháme odležet, já jsem měla asi 2 hodinky, ale stačí i míň, pak rozšleháme 2-3 vejce se sojovou omáčkou, 1 lžičku prášku do pečiva a hrst strouhanky a přimícháme ke směsi s pangasem a můžeme začít smažit na oleji. Nám to chutnalo a je to rychlý a myslím že by to šlo i z jiné ryby a nebo i z kuřete.
    Kdyby to někdo zkoušel, tak dejte foto, já nefotím.
    Last edited by verka123; 23.08.2011, 15:51.
    Věrka.

  • #2
    Věrko123 dělám i z kapra( vykoštěný) a jiných ryb, nechávám odležet přez noc. Strouhanku do toho nedávám, ale nasypu jí v potřebném množství do sáčku a obalím protřepáváním. Tady jinak ryby moc nechtějí, i když je chytaj a takto je zbaští. Fajn, že jsi sem receptík dala.
    Renata

    Comment


    • #3
      Věrko, tohle se mi moc líbí, díky za ten recept, určitě brzy udělám !!!!!!!!!!
      Iris

      Comment


      • #4
        Ahojky,v sobotu jsem dělala a nemá to chybu.Foto nedám,protože také nefotím,ale opravdu doporučuji.Ještě to někdy zkusím z toho kuřecího.Díky za receptík.Ilona

        Comment


        • #5
          Jsem ráda, že chutnalo. Já jsem to dělala naposledy když tu byli zedníci a všem chutnalo a když s nima pak přijela ještě žena, tak chtěla recept, že muž doma chválil.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Click image for larger version

Name:	kaše a panenka.jpg
Views:	2
Size:	82.4 KB
ID:	143367


            Bramborová kaše a panenka na plátky na zkoušku.
            Směs byla hustá, potírala jsem plátky i na pánvičce a "musela" jsem dát víc než kávové lžičky, měla jsem toho masa víc.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Janino, to víš, ryba je naporcovaná na kousky a mnohem menší, tak se toho tolik nespotřebuje, tak proto jsi měla málo, ale přidělat se dá vždycky.
              Věrka.

              Comment


              • #8
                Věrko123, to já si poradila. Ale pokud je balení pangase 1 kg, jak u nás v obchodě, asi bych taky musela přidělávat.
                Prima recept.
                anina s.

                Comment

                Pracuji...
                X