Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pangasius na dva různé způsoby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak holky, dnes jeste v pul 12 jsem nevedel co varit. Kouknu sem pro inspiraci a rozhodnuti padlo samo. V mrazaku ryba, v lednici Niva. Sel jsem do Palerma. Vysledek vynikajici. Vsichni jsme si pochutnali. Jen houst a vice takovych vybornych receptu. Zdravi Barbus
    Barbus

    Comment


    • #17
      Ryby mám moc ráda,máme tak jednou týdně. Ale pangas je nejhorší ryba co jsem kdy měla.Když si vzpomenu jak jsem pangase sháněla a v Tescu a Asdě mi řekli, že jej nemají a ani nebudou mít,tak je mi jasné, proč se tady prodává jen v čínském obchodě.
      Iva4

      Comment


      • #18
        Ivo, tady je to ted hit, ale myslím, že to taky odezní. Já ho občas kupuji, ale jedině čerstvého, jednou jsem měla mraženého a bylo to jak bláto.
        S nivou mi moc chutná, ale despota ho nemusí vůbec, prý to už tou konsistencí není ryba, ale něco nedifinovatelného.
        Iris

        Comment


        • #19
          Iris já měla toho zmraženého,protože jiný tu nekoupím.
          Iva4

          Comment


          • #20
            Rybku Řeka Zorby jsem dělala v sobotu z nějakých filetů z mořské tresky a bylo to moooc výborné, konečně se mi trošku rozšíří obehraný repertoár ryb na másle, ryb na kari a smažených ryb, protože s rybama sama moc neexperimentuju, rodina se většinou šklebí . Ale dnes jsem tu už našla dva recepty, které jim určitě pojedou, tak konečně budeme jíst taky něco jiného než MASO . Díky a hezký den. Jana V.

            Comment


            • #21
              Velmi netradicne rieseny pangasius

              http://recepty.pozri.sk/recept-panga...lupienkoch-171

              Comment

              Pracuji...
              X