Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Domácí tatarská omáčka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tak to já se nebojím. Jak psala Oli, kontaminace je na skořápce. Roky jsem si dělala svou majonézu, ted se jakž takž dá Hellmans, tak spíš z pohodlnosti. Ostatní jsou nedobré a cítím tam, co něco, co mi vadí.
    Miluju vejce na měkko a zatím se mi nic nepřihodilo.Určitě jsem pro domácí majonézu !!!! Zdravím Petrulinku.
    Iris

    Comment


    • #17
      Dělám tatarku se všemim ingrediencemi, ale tyčovým mixerem, je to bomba ahned je hotová.

      Comment


      • #18
        Původně odeslal maruška Zobrazit příspěvek
        Domácí majonézu dělám v mixeru jen ze syrových žloutků k nimž přilévám tenkým pramínkem olej.Tato majoneza nemá chybu.TAKY JI ŘEDÍM NÁLEVEM Z OKUREK
        když dělám tatarku.
        Taky bych se přikláněla udělat majonézu nebo tatarku jen ze žloutků. Salmonela bývá v bílcích.
        Vaječný koňak se taky přece dělá jen ze žloutků.
        Ale zkusím ji, ale spíš bych ji udělala jen k rychlé spotřebě a zbytek bych asi neuchvávala. Ale to je jen můj názor.

        Comment


        • #19
          Ahoj holky,já taky dělám majonézu ze syrových žloutků a zatím jsme salmonelu nedostaly.
          Elda

          Comment


          • #20
            Tenhle recept vyzkouším, vajíčka mám domací tak se salmonely nebojím. Kupované tatarky mi nějak přestaly chutnat..
            Nejlepší pečivo nabízí Albert, nejlepší sýry zase Kaufland.

            Comment


            • #21
              paráda díky za recept ! tatarka chutná výborně
              www.banan.cz webové stránky zdarma

              Comment

              Pracuji...
              X