Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kuře v nudlích

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuře v nudlích

    Kuře v nudlích

    4-5 kuřecích stehen
    položíme do zapékací mísy vymazané máslem na prostředek a posolíme.
    Pokrájíme na větší půlměsíčky 4 cibule a posypeme stehna vrstvou cibule.
    Na cibulce si osmahneme houby čerstvé nebo žampiony a výborná je hlíva ústřičná a potom dáme dokola pekáče při krajích.Až v pekáči posolím a pokmínuji houby.
    Přikryji a dám do trouby péci na 250 stupňů asi na 45 minut.
    Potom odkryjeme víko a shrneme všechnu cibuli na kraje pekáče a obnažíme kuřata a dáme zapéci aby zčervenaly.
    Dáme vařit široké zubaté dlouhé nudle,kuřata vyjmeme a nudle promícháme v pekáči s cibulí a houbama.Servírujeme a přiložíme kuřecí stehýnko.Mám fotku v galerii,už jsem to dělala.
    Výborné jídlo a rychlé a nepracné.
    Já teď koupila ty nudle jako Babiččiny nudle a ty byly jak domácí,nádherně žluťoučké.
    Click image for larger version

Name:	Ob
Views:	1
Size:	46.2 KB
ID:	146244
    Last edited by Jaruš; 30.01.2011, 12:33.

  • #2
    Re: Kuře v nudlích

    Ahoj Jaruš,tím jsi mi připoměla babiččin recept na slepici v širokých nudlích.Uvařila dobrou slepičí polévku,vyndala slepici,vývar nechala vařit, až se zredukoval na půl,rozporcovala maso a dala do vývaru se zeleninou, spolu s domácími, uvařenými, širokými nudlemi. A jak jsme mlaskali.Ten tvůj,to je taky dobrý nápad, věřím, že to je mňamka.Pá :P :P :P
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: Kuře v nudlích

      Jaruško určitě vyzkouším , už teď mám na to chuť
      Drahuš

      Comment


      • #4
        Re: Kuře v nudlích

        Znám tento recept pod názvem babiččino kuře.
        Dělají to i u nás ve školní jídelně, naší mámě v pečovatel. domě to taky vozí pod názvem babiččino kuře.
        Navíc tam přidávají kromě hub(žampionů) ještě kuřecí játra. Několikrát jsem si říkala, že by mi klidně stačily ty nudle s houbama a játrama. Ta šťávička ze stehen se krásně vsákne do nudlí a je to výborné.
        HankaP

        Comment


        • #5
          Jaruško další super receptík,díky!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Jaruš, musím Ti recept moc pochválit. Jídlo mělo velký úspěch i u mužské části rodiny, která jinak houby nemusí. Kuře zase získalo jinou novou chuť. A pappardelle ve výpeku to byla báseň. Click image for larger version

Name:	v nudl
Views:	1
Size:	139.7 KB
ID:	142587

            Děkuji. ZDENY
            ZDENY

            Comment


            • #7
              Ahoj Jaruška, Ďakujem za recept, mal úspech, to znamená, že sa u nás bude variť častejšie. Všetko dobré.

              Comment

              Pracuji...
              X