Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Řízek "Ondráš"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Řízek "Ondráš"




    Vepřové plátky kotlety jsem pořádně naklepala (dá se použít i kuřecí maso), okořenila (sušený česnek, sůl, grilovací koření), udělala těsto na bramborák - na hrubém struhadle, vajíčka, majoránku, sůl, pepř, strouhanku, polohrubou mouku, nastrouhanou cibuli, nedala jsem už čerstvý česnek.
    Na rozpálený olej jsem rozprostřela těsto, uplácala, položila plátek masa a pokryla trochou dalšího těsta, aby maso nebylo vidět a zase uplácala.
    Ztlumila jsem plamen na minimum a pomalu smažila, aby se maso propeklo.

    Přímo tento recept jsem tu nenašla, tak snad nevadí připomenutí, a jinak suroviny a koření každý dle sebe.

    http://galerie.ekucharka.net/showphoto.php?photo=10803&title=-c5-98-c3-adzek26quot-3bondr-c3-a1-c5-a1-26quot-3b&cat=516

    Nevím proč, nejdou mi vkládat fotky z komplet. editoru přes sponku...






    Last edited by janina s.; 09.10.2011, 18:37.
    anina s.

  • #2
    Jani, fotky k receptu můžeš vkládat, tak, že si najedeš dolů, klikneš spravovat přílohy, nahrát soubory atd....postupuješ podle dalších pokynů a nebo si fotku zkopíruj ve fotogalérce zamodři přes Ctrl C a pak přes Ctrl V sem vlož ( musíš CTRL, jen přes myš to nejde), pak budeš mít fotku okopírovanou jako obrázek. Přes sponku vkládat fotky k receptům ve fóru myslím nikdy nešlo.

    "Ondráš" mám taky moc ráda, díky za připomenutí.
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Zdeny, "spravovat..." jsem nenašla, ještě pohledám. CTRL+C funguje, jen ta fotka je nějaká velká
      Mi to právě vždycky šlo, přes komplet. editor, sponka, vybrat soubory, nahrát soubory a vložit do příspěvku. Už jsem psala Jardovi, že už popáté mi to ukáže červené kolečko
      s vykřičníkem a vyčistit formulář.
      Jemu ta moje fotka šla normálně vložit, nevím, kde je chyba. Velikost fotek mám pořád stejnou...
      anina s.

      Comment


      • #4
        Jani, ahááá, nikdy jsem přes sponku nevkládala, při použití Ctrl zůstane velikost fotky, jako ve fotogalérce, protože se to kopčí jako obrázek, ....jak si dáš upravit příspěvek - recept, tak jeď pořád dolů, je ta stránka dost dlouhá a tam to bude spravovat přílohy a mělo by to jít, mně se ukáže vyčistit formulář jen když jsem chtěla naráz vložit více než 5 fotek, což nejde, tak bych asi dala pokyn vyčistit formulář a pak fotky přes spravovat přílohy vložila znovu.
        ZDENY

        Comment

        Pracuji...
        X