Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tajemství - čína

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tajemství - čína

    Tak tohle je podle čínské kuchařky a nám to doma moc chutnalo:

    Pro 3 osoby - 100g vepřové kýty,100g kuřecích prsou, 100g jablek nebo hrušek,hrst arašídů nebo mandlí opražených na oleji.
    Na obalení masa a ovoce - hustší těstíčko ze 2 vajec,hl.mouky a solamylu
    Na omáčku - 1/4 l vody, 2 lžíce sojové omáčky,2 lžičky cukru,špetka soli,1,5 lžíce octa, 2-3 lžičky solamylu.

    Z masa (osolíme) a ovoce nakrájíme plátky,namáčíme v těstíčku a smažíme v horkém oleji.
    Na druhé pánvi svaříme vodu,přidáme ostatní ingr.na omáčku a nakonec solamyl rozmíchaný v trošce studené vody.Mícháme do zhoustnutí.Do hotové omáčky vhodíme opražené arašídy.
    Okapané plátky masa a ovoce přelijeme na talíři omáčkou a podáváme s rýží.
    TEREZA

  • #2
    Terezko, určitě vyzkouším, mám několik čínských kuchařek a tyhle jídla nám moc chutnají.
    To ovoce dodá perfektní chuť, já přidám trošku něco ostrého. Díky !!!!
    Iris

    Comment


    • #3
      My taky čínu rádi.Trošku dochutit by to chtělo,kor když je člověk zvyklý dát si něco občas z čínské restaurace,kde tím kořením moc nešetří.Já mám ráda maso s ovocem,dělám např. kuřecí kousky s jablky,osmažím,podusím,osolím,opepřím,osladím.A zamíchám nivu se smetanou a hranolky k tomu.
      TEREZA

      Comment


      • #4
        Taky čínu můžeme, před pár dny jsem dělala s ananasem a koření dle chuti, i zeleninku do toho.
        Terezko, neodeslala jsi to dřív než dopsala?
        anina s.

        Comment


        • #5
          No jo,někam kus zmizel..osladím..přidám smetanu s nivou a k tomu hranolky.
          TEREZA

          Comment


          • #6
            Terezko, dík, přímo čínu s nivou jsem ještě nedělala, tak mám inspiraci.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Jani,tak to nepatřilo k číně,jen jak jsi mluvila o tom mase s ovocem,tak mě napadlo to kuřecí s jablky a nivou..ale to jako čína teda nechutná.
              TEREZA

              Comment

              Pracuji...
              X