Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kanadské kuře

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanadské kuře

    Kanadské kuře

    1kuře nebo 4 kuřecí stehýnka,
    Na omáčku: 1 hrníček (250ml) nadrobno pokrájené cibule, 4 větší stroužky česneku, sůl, chilli, pepř, ½ hrníčku kečupu, 1/8 másla, 1 lžíce worchesterové omáčky, 1 lžíce octa, 1 lžička cukru.
    Nejdříve si připravíme omáčku. Máslo dáme rozpustit a do něho se dají ostatní přísady. Rozporcované kuře se vloží do omáčky a nechá se , nejlépe přes noc, marinovat. Pak se přendá do pekáčku a peče se v troubě doměkka. Je-li potřeba podlije se malinko vodou.
    Jana H.

  • #2
    Re: Kanadské kuře

    Teha Jani to se mi zbýhají sliny. Já zítra dělám kuře a tak musím vysondovat, jetli by nechtěli tohle. Mám v plánu ho dělat na zelí. Díky za recepty Ivana :P
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Kanadské kuře

      No Ivo se zelím jsem to nedělala, já k tomu dávám buť chleba nebo opečené brambory.Zkuste to a dejte vědět, ať chutná. Já to kuře takhle miluju. Jana H.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Kanadské kuře

        Jani já nemyslela to vaše kuře se zelím, to je zase jiné jídlo. Nicméně dělám to Vaše kanadské a všichni doma ochutnali tu marinádu, která je fakt výborná a už se to peče. Synátor si k tomu poručil hranolky, ale ten chleba bude určitě lepší, že půjde namočit do šťávičky. Samozřejmě to natáčím a už jsem nahlásila, že recept mám od Vás. Dobrou chu´t přeje Ivana :P
        Ivana M

        Comment


        • #5
          Re: Kanadské kuře

          :P Paní Jano VYNIKAJÍCÍ. Ještě že jsem to natočila a s Vaším dovolením to šoupnu na net. Ať si pochutnají i jiní. Díky Ivana
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Re: Kanadské kuře

            Dobrý den Ivo, jsem moc ráda, že chutnalo. Ivo nemusíte říkat od koho je, protože je to recept vyčtený z jiných webů, můj to není a ještě jsem srovnávala dva recepty a z každého jsem si vybrala něco a vyšlo z toho toto. Ale je to dobrý, že? Jo a já včera připálila segedín, no co se dá dělat, že jo. Ivo zdravím. Jana H. A jdu dělat daně, aby se berňák nezlobil.
            Jana H.

            Comment


            • #7
              Re: Kanadské kuře

              Jani, tak to jste dvojka, já už jsem je mužovi udělala a odevzdala v pátek. :P Ještě chci časem zkusit tu polévku. Mějte se Ivana
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Jani, dle kluka LUXUS A VYNIKAJÍCÍ. Měl s rýží dle zvyku a polité jen šťávou,
                ale já můžu s namočeným chlebem v sosu jen souhlasit.
                Jsem ráda, že jsem nepekla jen normálně jako vždycky a tady není problém experimentovat.



                Click image for larger version

Name:	kanadské kuře.jpg
Views:	1
Size:	125.6 KB
ID:	144362
                anina s.

                Comment

                Pracuji...
                X