Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Řízek pro žlučníkáře

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Já mám něco s nynějším sporákem, tak " musím " péct horkým vzduchem v m - vlnce na kulatém plechu, ale v obchodě už jsem se koukala i na teflonové plechy...
    Teflon je super.
    Pa Haničko sovičko.
    anina s.

    Comment


    • #17
      Žlučník

      Ahoj děvčata, když vás tak poslouchám, nebo vlastně čtu vaše příspěvky o žlučníku, nedá mi to, abych se nepřidala. Mě začal žlučník trápit v 26 letech , po druhém dítěti. Doktorka mi řekla, že je to normální a že chce ven. Jenomže já byla v té době po druhém císařské řezu a představa, že by mě operovali znovu mě děsila. Vydržela jsem to 14 let. A že jsem teda měla za tu dobu záchvaty úděsný, několikrát jsem skončila na pohotovosti, kde mi řekli, že to musí hned ven, ale já opět utekla a trpěla dál. No nebylo to vždycky tak drastické, už jsem věděla, co můžu a co ne. Třeba ty řízky mě nic nedělaly, ale třeba omáčky nebo uzený to byla smrt. Vloni jsem si ke 40.narozkám nadělila operaci žlučníku. Naštěstí jsem si našla velkého odborníka, protože jsem měla žluční vrostlý do jater a nešel vůbec ven. Vše skončilo laparoskopií, což jsem byla moc ráda. Od té doby můžu sníst cokoliv a nic mi není. Operaci všem vřele doporučuji, protože to nestojí za to trápení. Je je je to jsem se rozpovídala. Hezký den.

      Comment

      Pracuji...
      X