Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Lasegne se zelím

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasegne se zelím

    Suroviny:
    1 balíček jakýchkoliv lasagní
    a teď dvě pánvičky a na každé připravíte jinou náplń:
    1 náplň:
    Na tuku/oleji/zpěnit 1-2 cibule,dát 3/4 kg kysaného zelí,podle potřeby proprat a nakrájet,aby nebyly dlouhé nudličky,
    dusit a přilít 0,2 dl bílého vína
    asi po 10 min. zahustit 1 kelímkem 200g zakysané smetany
    a 200 g šlehačky,ale já jsem dala jen 12% smetanu - pro nás stačí
    promíchat a vypnout - nemusí to být namaděru

    2.náplň:
    opět trochu tuku dát na pánvičku,zase cibulku a česnek,lehce jenom zpěnit,přidat 500g mletého vepřového masa/ale já klidně dám příště tofu nebo šmakouna/,osolit a opepřit dle chuti,přidat 2-3 ČL rajského protlaku a 1 ČL mletého kmínu a vše opět asi 10 min. míchat a dusit, ještě lehce podlít vodou,aby tam byl trochu sosík /nebylo to suché/, na lasagne není dobrá suchota.
    Vymastíte si nějaký pekáček já máslem a vysypala strouhankou a teď vrstvíte:
    dolů naskládáte suché lasagne,pěkně navrstvíte zelí i s tou vodou a vrstvu té masové hmoty,opět lasagne,opět zelí a maso, na to nasypete strouhaný eidam /měla jsem asi 200g/,ale nedávat všechen,ještě si schovat, opět lasagne a nahoru poslední vrstvu vždy dát zelí a maso,opět zasypat sýrem. Je jedno,kolik si toho navrstvíte,hlavně poslední vrstva musí být to zelí a maso zasypané sýrem.
    Zapéct cca 30min., dala jsem 180 st.,pak 200st.,však to už poznáte a uvidíte.
    Tak se do tohu pusťte a určitě Vám to zachutná,nám moc. DOBROU CHUŤ.
    PS: Je to dobré i studené a obložte si to čím chcete,např. rukama,zeleninou atd.....
    Pak
    Ahojky VŠEM
    Věrka

  • #2
    Věrko díky za ten receptík,já se na ně chystám-jen koupit ty lasaně...
    LENKA

    Comment


    • #3
      Tak to vypadá suprově, se zelím by mě to nenapadlo, díky za recept, Věrko, hned si ukládám do své sbírky.
      Věrik ♥♥♥

      Comment


      • #4
        Je to výborné i studené!!!!!!!!!!super
        LENKA

        Comment


        • #5
          posílám obrázky
          Attached Files
          LENKA

          Comment


          • #6
            Věrko tak jsem je dělala dneska pro velký úspěch znovu!ještě jsem tam dneska dala více mletého masa i zelí a super dobrota!
            LENKA

            Comment


            • #7
              Věruš,už se to peče,ještě pár minut,ale voní to po celým baráku...
              BEA

              Comment


              • #8
                Já ochutnávám a povedly se. Sice jsem je dělala bez zelí a sýru, a jak jsem psala do pokecu, na cibulce a česneku jsem osmahla mleté maso, kuřecí párky na pidikousky, přidala protlak, zbyteček vína, trochu vody a pekla jsem je ve žlutém pekáčku od Vitany, tam se mi ty lasagne akorát vešly a pekla na 180 st. asi 20 minut. Úplně v rozích je těsto trochu tvrdé, ale jinak jsou šťavnaté a je to zase něco jiného než těstoviny (aspoň pro mě...).
                Věrko 2x, a dík za podrobný popis.
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Koupila jsm opět lasagne a brzy zase udělám-nám to moc chutná....
                  LENKA

                  Comment


                  • #10
                    Taky jsem na ně moc zvědavá a tak jsem si koupila ve středu lasagne a teď jsem je strčila do trouby. Už jsem na ně moc zvědavá.
                    Věrka.

                    Comment


                    • #11
                      Věrko 123,určitě si pochutnáš,mně to tedy jelo náramně...
                      BEA

                      Comment


                      • #12
                        Jo, je to dobrý, určitě nejsou naposled.
                        Věrka.

                        Comment


                        • #13
                          Dneska budou..už se na ně moc těším-oblíbená papča u nás
                          LENKA

                          Comment

                          Pracuji...
                          X