Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sýrové krokety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sýrové krokety

    Sýrové krokety

    Ingredience: 250 g cihly, 4 vajíčka, strouhanka, hladká mouka a olej na smažení

    Postup přípravy: Cihlu nastrouháme nahrubo, přidáme 2 vajíčka a strouhanku na zahuštění - asi 3 lžíce. Děláme krokety a obalujeme v trojobalu - v hladké mouce, zbylé 2 vajíčka, strouhance a smažíme dozlatova. Nejlepší je, když se obalí 2x, aby sýr nevytekl.Podáváme s tatarskou omáčkou a brambory.
    Attached Files
    Jana H.

  • #2
    Re: Sýrové krokety

    Nikdo už nemá chuť na maso a tak jsem hledala něco bez masa. A našla sýrové krokety. Jani byly moc dobré
    ZDENKA

    Comment


    • #3
      Re: Sýrové krokety

      Zdeni, to jsem ráda, že chutnalo.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Sýrové krokety

        vypadá to hezky,a ten tvar můžu dělat třeba podle lžíce,nebo kuličky?

        Comment


        • #5
          Re: Sýrové krokety

          Lili, na tvaru nezáleží, hlavně, že chutná. Já jsem to jednou jedla ve tvaru kroket, tak jsem je udělala. Páčko. J.H.
          Jana H.

          Comment


          • #6
            Re: Sýrové krokety

            Děvčata,já ty sýrový, já tomu říkám bobky,už je dělám strašně let,vůbec neobaluju v trojobalu a jen je oválím ve strouhance a nikdy nic neteče. Mám je ráda, protože se hezky jí i klidně studený a nic se netahá. Normální smažák kvůli tomu vůbec nejím, jak se tahá, tak se začnu dusit. Asi jsem nějaká divná, ale je to tak. Klidně se do toho může přidat i uzenina a má to zase trochu jinou chuť. Věrka. :P :P
            Věrka.

            Comment


            • #7
              Re: Sýrové krokety

              Mě příjde,když jím normalní smažák,že ten sýr se mi ten sýr jakoby natáhne v krku a nejde spolknout neb já nevim Ale todle by mohlo být dobrý

              Comment


              • #8
                Re: Sýrové krokety

                Zas něco dobrého, smažený sýr já můžu a tohle zkusím taky. Po těch řízkách to chce něco lehkého a tohle se mi zamlouvá. Věruše
                Věruše

                Comment


                • #9
                  Re: Sýrové krokety

                  Hledala jsem něco ze sýru a konečně našla,díky za receptík,vyzkouším!Lenka
                  Sýr většinou vyteče a tohle vypadá skvěle!
                  LENKA

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sýrové krokety

                    Tak moc díky za receptík,dnes jsem to vyzkoušela,výborný,skvělý,prostě úžasný,neteklo nic a ta chuť!Díky Lenka
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sýrové krokety

                      Leni, jsem ráda, že chutnalo.
                      Jana H.

                      Comment

                      Pracuji...
                      X