Oznámení

Collapse
No announcement yet.

keramický nůž

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Občas čtu jak lidi nadávaj na keramické nože jak se lamou atd.Já jsem se nenechal odradit a pořídil jsem si tenhle www.toscada.cz/Tramontina/55/984 a jsem naprosto spokojen mám už ho nějakej měsic a nemůžu si vynachválit.

    Comment


    • #17
      Ahojky,jako nováček tady brouzdám a čtu so se tady děje. Vidím,že se debatuje i o nožíchto je můj sen,tak Ježíšek nemá práci přemýšlet co mi donese. Už jsem si o něj napsala.
      Anina

      Comment


      • #18
        Mám keramický nůž rok a myslím si,že už není tak ostrý a to s ním opravdu moc nepracuji.Tak nevím,jestli je to jen humbuk s novinkou.

        Comment


        • #19
          Nevíte jak jsou na tom keramické nože "od číňanů"? Jsou méně kvalitní? Oplatí se kupovat spíš značkové?

          Comment


          • #20
            Mám keramický nůž už přes rok, ale už bych žádný nechtěla. Nerezové mám stejně ostré a nejsou tak háklivé. A ničení vitamínů? Není to tak dávno co se tvrdilo, že je třeba používat nerez nože, struhadla ap., aby se neničily vitaminy.
            Wendy

            Comment


            • #21
              Já mám keramické nože od Ceratia a jsem s nimi velmi spokojena. V balení byly tři, ale jeden ten nejmenší spadl příteli na zam a bylo po něm. Ale práce s nimi je pohádka .
              Potřebujete půjčit čtěte zde.
              Pokud budete někam cestovat určitě se vám hodí cestoní pojištění.
              Máte vozidlo a myslíte si, že Vám nestačí povinné ručení, pak je právě pro Vás toto havarijní pojištění.

              Comment


              • #22
                Koupila jsem si kombinaci ocele s keramikou...dá se brousit..Click image for larger version

Name:	PB140014.jpg
Views:	1
Size:	30.5 KB
ID:	143583
                Iris

                Comment

                Pracuji...
                X