Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sekáček na zeleninu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
    Modrásku já mám kvalitní ponorný mixér a součástí je nádoba na sekání s děsně ostrým nožíkem. Sekám stím i maso, třeba na tatara pro dva. No větší množství třeba na karboše na karboše? To bych si asi netroufla. Jinak ořechy apod. jde výborně.
    Renat, já mám Zelmer - s dvěmi druhy metliček, mísou, stojanem, mísa se otáčí, stroj se hýbe ze strany na stranu. Jinak to držím v ruce. K tomu mám i ponorný mixér, ale to je tak na mixování zeleniny nebo luštěnin na pyré. Pak mám k tomu malý mixérek z um. hmoty, ale na maso bych si netroufla, to je tak na koktejly.
    Ale ten "čopr" je fajn věc, mám i ten ruční, ale to někdy prokluzuje a bolí ruka, to je fakt asi jen na pomazánky.
    Dík za odpověď.
    anina s.

    Comment


    • #17



      Parametry Multikráječ Moulinex DJE343 MULTITRIO:
      • Multikráječ Moulinex DJE343 MULTITRIO
      • příkon 450 W
      • beztlačítkový systém 1-2-3 (stačí 3x zmáčknout)
      • průhledná nádoba 0,8 l/220 g
      • možnost práce s tekutinami díky vnitřnímu víčku s těsněním
      • emulzní disk
      • motor umístěn v horní části umožňuje pokračovat s přípravou jídla ve stejné nádobě
      • nálevka a 2 boční držadla na nádobě pro snadné vylévání obsahu a snadnou manipulaci

      Jani, já používám tento a jsem s ním moc spokojená, už ho mám 4 roky. Má dole buď nástavec ostré nože a je k němu i kotouč na šlehání. Maso na něm také dobře rozmixuji. Teď jsem se dívala na cenu na ZBOŽÍ je od 800 - 1000,- Kč.Pěkný večer. ZDENY
      ZDENY

      Comment


      • #18
        ZDENY, moc dík za zájem a za tip i s obrázkem.
        anina s.

        Comment


        • #19
          Dík ještě jednou za rady a tipy, chlap koupil zn. "Sencor", skleněná miska, nože, průhledné víčko, klobouk šedý, a je to i s protiskluzovou šedou podložkou a tou miskou na smetanu.
          Teď jsem udělala lososovou pomazánku - uzený losos z krabičky (kulaté průhledné, škoda, že bez oliv...), cibule, tatarka, zakyska, tavený sýr, trochu Perly.
          anina s.

          Comment


          • #20
            Jani s. , to je fajn, že jsi spokojená. Tak nás budeš zásobovat svými tipy na pomazánky. Já se ráno doma sháněla po té,
            co jsem večer udělala z tresčích jater a nebyla......asi se ztratila už v lednici, jak mi říkali zatloukající chlapečci

            ZDENY
            Last edited by ZDENY; 04.12.2010, 19:27.
            ZDENY

            Comment


            • #21
              zDENY, TAK TO NEVÍM, JESTLI JSEM TA PRAVÁ NA TIPY.
              Já se přiznám, že často otevřu ledničku, posbírám zbytky a vše ušlehám. A chlap, ten je dělá taky výborné, jen víc pikantní...
              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X