Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ahoj Ivanko a ostatní spolukuchařinky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahoj Ivanko a ostatní spolukuchařinky

    Začátkem roku máme v rodině oba s manželem narozeniny a tak jsem hledala inspiraci na nějaké nové zákusečky. Drahou polovičku jsem chtěla překvapit rumovými, on je miluje, ale já je nikdy nepekla. A našla jsem Ivančiny mini rumáčky, k tomu jsem si přidala bebe dortíky. Musím moc poděkovat, vše se mi vydařilo, rodina koukala a jen se oblizovala. Musím přiznat, že nejsem žádná velká kuchařka, ale na vánoce jsme se stěhovali a užívám si nové prostorné kuchyně a nějak mě to začíná i víc bavit. Bylo moc fajn, mít notebuk na lince a hezky podle videa tvořit Děkuji za náhodu, která mě zavedla na tyhle stránky a Ivance, že je vytvořila....vypadá to ,že jste tu prima parta, odhodlala jsem se tedy také zaregistrovat .
    Jmenuji se Lenka, je mi čerstvě 44 , mám 2 děti a momentálně jsem doma s dcerkou. Bydlím od prosince kousek od Jičína ve vysněném novém domečku, který ještě za pochodu doděláváme...úplná je pouze kuchyň....manžel tehdy konstatoval, že kuchyň je nejdůležitější... protože najedený chlap = spokojený chlap

    Přeji všem krásný den a nadcházející víkend. Zdravím Lenka.

  • #2
    Ahoj Leni,vítám tě..můžu vědět,kde u Jičína?
    TEREZA

    Comment


    • #3
      Ahoj Leni, taky tě tu vítám, ať se ti tu líbí, pokud setrváš. Já mám linku do "elka" a někdy mi připadá, že je stejně malá.
      Tak ať se daří.
      Já tyto stránky taky objevila náhodou, a uchvátilo mě video, a už na jiné stránky ohledně vaření nechodím. (jen někdy kouknu v TV )
      anina s.

      Comment


      • #4
        Ahoj Lenko, moc tě tady vítám a ať děláš další dobrůtky pro celou rodinku. Tady jich najdeš dost.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Ahoj Teri, děkuji za přivítání....to víš ,že můžeš...bydlím v Butovsi , cca 7km od Jc.

          Comment


          • #6
            Leni, vítám Tě. S novou kuchyní + e kuch stránkama tě bude vaření bavit o to více.

            ZDENY
            ZDENY

            Comment


            • #7
              Leni,já jsem původem pražanda,ale přestěhovala jsem se do Vys.Veselí před 2,5 lety a teď už půl roku bydlíme s manželem u Kopidlna.Tak konečně tu mám krajanku.A jsme na tom podobně,taky máme nedodělanou novostavbu,spíme v nedokončeném obýváku,děti nahoře v jediném hotovém pokoji,ale kuchyň,tu teda máme hotovou komplet.
              TEREZA

              Comment


              • #8
                Ahoj Jani, děkuji za přivítání....tak to máme podobné ) , už nehledám jinde , pouze někdy Tv )). Původně jsem měla kuchyň s pracovní plochou tak metr, max.metr a půl, což se nedalo, hlavně s malou, která mi již chce vydatně pomáhat ) . Novou kuchyň mám opravdu velikou, je do U plus barový pultík, což je úplný luxus a fakt se nemůžu nabažit prostoru... všimla jsem si,že je tu i rubrika o kuchyních s fotečkama, pokusím se brzy nějaké vložit.

                Comment


                • #9
                  Ahoj Leni, my si v domku skoro všechno navrhli a udělali, na co jsme stačili. Chtěla jsem synovi (19) vynahradit pidipokojík v tehdy malometrážním bytě a sobě pidikuchyň.
                  Pokud nakoukneš, jsou tam krásné kuchyně od holek, moje je ta modrobílá.
                  Těším se na tvoje fotky.
                  anina s.

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj Leni zdravím tě z Brna
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      moc děkuji všem za milé přivítání....

                      Teri, důležité je , že máme hotové zázemí ( kuchyňku ) zbytek postupne přibude...

                      Jani, tvoje modré království je pohádka, máš to úžasně doladěné, prostě super, tam musí být příjemně, přijít k tobě na kávičku, zůstala bych v kuchyni...

                      Leni, (Lenko24) , máš tak málo prostoru a vaříš pro 6 lidí???? Obdivuji a klaním se. Využila jsi každé místečko, připomíná mi to mou první kuchyň, kdy se také postupně dodělávaly poličky, háčky atd. Co je malé, to je hezké, svatá pravda.

                      Comment


                      • #12
                        Taky zdravím Leni, tu kuchyň určitě ukaž a vítej mezi námi ale ložnici máte taky ne ?
                        Mě taky víc baví vaření v novém. Ani se odsud nehnu, mám tu všechno, noťas i malou televizi. Ahoooojky
                        Iris

                        Comment


                        • #13
                          Zdravím Leni ,vítám tě ,když vyslovím Jičín okamžitě si vybavím Řáholec a Rumcajse tak je tam pozdravuj pá Butalka
                          Butalka Jana

                          Comment


                          • #14
                            Ahoj Leni, taky zdravím já jsem tady taky nová, od středy
                            DOLY

                            Comment


                            • #15
                              Ahojkym Leni, zdravím z Prahy. Tady se najde leccos a i tady ve fóru v různých sekcích jsou od děvčat samé dobroty. Jo a vítám tě tady.
                              Ivana M

                              Comment

                              Pracuji...
                              X