Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Šová

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Šová

    Ahoj.Zdravím všechny příznivce ekuchařky.Nikdy jsem nebyla váhavý střelec,ale tedˇmi trvalo skoro rok,než jsem se odhodlala vystoupit z anonymity.Jmenuji se Miroslava,pocházím z Podkrkonoší.Mám 2 syny a 4 vnoučata.Jsem v důchodu.Moc se mi líbí tyto stránky i společnost, která se tu schází.Přejí Vám hodně zdaru při Vašem kuchtění.Mirka
    Last edited by Šová; 24.02.2011, 22:56.
    Šová Mirka

  • #2
    Ahoj Mirko, moc zdravím a je to fajn, že už nejsi anonymní, myslím, že se ti tu líbí, a líbit bude, pokud setrváš.
    Tak snad si ten rok vynahradíš.
    Tobě taky hodně zdaru (snad neva, že tykám...? Je to tu takový zvyk, ale to sis asi všimla... )
    anina s.

    Comment


    • #3
      Ahoj Mirko,
      tak vítej mezi námi, určitě se tu nudit nebudeš. Nakonec už za ty měsíce víš, jaká jsme bezva parta. Tak ať se ti mezi námi líbí a ať se staneš stejným závislákem na těchto stránkách jako jsme my.
      Věruše

      Comment


      • #4
        Ahoj Mirko,zdravím z Moravy,určitě jsi se dostala na správné stránky a bude se Ti zde líbit.
        Maruna

        Comment


        • #5
          Ahoj Mirko.
          Tvé váhání chápu, neboť mi to trvalo podobně dlouho a obecně nejsem příznivcem podobné netové komunikace. Ovšem u těchto stránek jsem udělala jedinou vyjímku a jsem tomu ráda. Ivanka a všechny další "spolukuchařky" jsou moc fajn. Ať jsi zde spokojená.

          ZDENY
          ZDENY

          Comment


          • #6
            Šová, konečně někdo z východních Čech. Mirko, moc zdravím a posílám pozdrav ze Dvora.
            Jana H.

            Comment


            • #7
              Mirko, také tě tady vítám. Partička jsem dobrá a jako osvěžení jsou tady i děvčata mladšího věku a všichni jsou fakt fajn Já zatím vnoučátka nemám, ale mám dvě dětičky, jedno po studio a jedno před dokončením a je mě 55 let. Zdravím z matičky Prahy
              Ivana M

              Comment


              • #8
                Ahoj Mirko,
                také Tě ráda přivítám. Ale ty nás všechny vlastně už znáš, né?
                Zdravím z Jizerských hor
                Gábina

                Comment


                • #9
                  Ahoj Mirko,vítám tě tady.Jsem tady krátce,ale můžu říct,že je to tady fajn a děvčata jsou prima.
                  TEREZA

                  Comment


                  • #10
                    Také tě vítám a určitě jsi udělala dobře, žes mezi náma. Liberec zdraví Hradec.
                    Věrka.

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Mirko moc tě zdravím z Brna
                      LENKA

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Mirko, vítám tě, občas jsem koukala, že tu jsi. Nemá to tady chybu
                        Renata

                        Comment


                        • #13
                          Mirko, taky tě vítám, ať je ti tu s námi dobře.
                          M A J K A 1

                          Comment


                          • #14
                            Moc vám všem děkuji za přívítání.Já jsem Tě už Renatko cítila za zády. Mirka
                            Šová Mirka

                            Comment

                            Pracuji...
                            X