Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Je mi cti,že jsem se ocitla v tak vybrané společnosti.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Je mi cti,že jsem se ocitla v tak vybrané společnosti.

    Jmenují se Beata,je mi 48 let(zda se mi to neuvěřitelné,a z každým dalším rokem-víc nepravděpodobné-takže pořad říkám,že je mi 33 ) mám 3 děti-holka 24 a kluci 19.Přiznám se,že vaření není můj kůň,ale možná proto chci,aby mnou vynaloženy čas na přípravu jídla byl oceněn od strávníku plným počtem bodu. Strašně ráda si ulehčují,a urychlují práci v kuchyní různými technickými hračičkami.Domácí pekárna,sekačky potravin,nejrůznějši tvořitka,a asi Ježišek bude mít můj vkus-přinesl mi elektrický tlakový hrnec.Výborná hračka pro pracující ženy-můžete tam přednastavit vařeni na několik hodin do předu,takže po příchodu domu jídlo je téměř hotové.
    Na stránky Ivany jsem narazila náhodou před několika měsíci,a ještě jsem z nich nevylezla.Už se mi zdálo nezdvořile se nepředstavit,když mám po každé v počítači jedno okno z některým receptem pořad otevřené.Některé jídla u nás už zdomácněla o pečení neříkám...
    Myslím,že nejen od Ivanky mám se co učit.Je tady několik "spolubojovnic",které si klidně můžou říkat PANÍ KUCHAŘKA , a jsem ráda,že tu můžu být s Vámi.
    Last edited by Beata.H; 03.03.2011, 20:18.
    BEA

  • #2
    Ahoj vítám Tě z Brna
    EVA

    Comment


    • #3
      Ahoj Beato, moc vítám, už jsem se s Tebou seznámila pod článkem Mikrovlná trouba ", já mám taky ráda technické pomůcky, ovšem jsem omezována nedostatkem místa v malé kuchyni. Myslím, že z těchto stránek už nevylezeš
      Tak se měj krásně a těším se na další příspěvky.
      Iris

      Comment


      • #4
        Zdravím tě ze Znojma doufám že se ti v naší společnosti bude líbit a přijedeš na příští sraz v roce 2011.
        MARUŠKA

        Comment


        • #5
          Beatko najeď si ve foru na zavařování je tam zavařování v mikrovlnce,já tak zavařuju 5 let a je tam popsaný postup,je tam i vyškváření.
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Já věděla,že se tady nestratim-vždy se najde někdo,kdo mně správně nasměruje.Moc všem děkují za uvítáni.Click image for larger version

Name:	1308497420468a8726ab72c.gif
Views:	4
Size:	23.8 KB
ID:	142476
            BEA

            Comment


            • #7
              Beato vítám tě v naší bezvadné partě s bezvadnou šéfkou.určitě budeš mezi námi ráda a naše srazy se nedají slovy popsat.Najeď na galerii Ostatní a tam najdeš naše fota ze srazu a nebo na Sraz ekuchařek hned vedle Pokecu a tam jsou i videa.Ráda jsem,že přibývají noví členové a budu se těšit na nové poznatky,recepty a zkušenosti.

              Comment


              • #8
                Beáto, moc tě tady mezi námi vítám a je vidět, že sis vybrala dobře.
                Věrka.

                Comment


                • #9
                  Ahojky Beato, také tě tady vítám. Tak vaření mě nevadí, ale aby jsi si zase nemyslela, že jsem stále doma a vyvařuji, o já se ráda utrhnu a zmiznu, nebo dělám něco jiného. Taky mám ráda v kuchyni různé pomocníky. Tedy pekárnu jsem si nechtěla kupovat, protože jí ještě spoustu děvčat tady nemá a tak zadělávám klasicky, ale teď jí dostanu, tak to musím nějak zkloubit. Jedno dítko mám už z domu a Jára (24) ten snad zůstane u nás doma v domečku. Tedy doufám že si nenajde někoho s domem. Hlavně se stará o stránky, tak ho musím hýčkat
                  tak se měj krááásně
                  Ivana M

                  Comment


                  • #10
                    Beato, zdravím a vítám, taky jsem psala podruhé k MVT, myslím, že tyto věci jsou, aby se používaly, ale je to opravdu každého volba.
                    Ať se ti tu líbí jako mně.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Beato vítám tě taky, neboj člověk se učí stále Jsem tu moc ráda a doufám, že tu taky pobudeš dlouho.
                      Renata

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Beáto,
                        tady se ti bude na 10000 % líbit
                        Zdravím z Jizerských hor.
                        Gábina

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Beato,najdeš zde i správnou partu lidí,dobrých receptů a nápadů a stránky ekuchařky se Ti stanou drogou jako nám všem!!!!! Tak ať se Ti tady líbí!!!!!!
                          Maruna

                          Comment


                          • #14
                            Ahojky Beatko, vidím, že tě děvačta patřičně přivítala a hlavně srdečně. Co píšou, je pravda. 100% parta děvčat a už i babiček různého věku. Rozumíme si i s těmi mladými.Jinak posílám pozdrav ze Dvora s přáním, aby s ti tady moc líbilo a nějaké receptíky taky přivítáme, že holky? Zdravím do Rakovníka.
                            Jana H.

                            Comment


                            • #15
                              Beato, taky tě tady vítám a věřím, že se ti tu bude líbit tak, jako nám všem, co sem chodíme, většina z nás je na těchto stránkách téměř závislá .
                              Blanka

                              Comment

                              Pracuji...
                              X