Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Anus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Anus, problém to určitě není. Děkuju za odpověď.
    JanaH. ti už odepsala. Já ještě před odesláním zmáčknu CTRL+A a pak CTRL+C. Kdysi se mi stalo, že mi zmizel román, tak si to takto jistím. Tak se nezlob, pokud to znáš.
    anina s.

    Comment


    • #17
      Jana.H

      Tak já to vyskouším,stále se něco učím.pa

      Comment


      • #18
        Janina.S

        To je dobře když mě poradíš.pa Anus

        Comment


        • #19
          Anus, mně taky poradili, když jsem potřebovala.
          Máš i smajly nahoře, já na tohle třeba přišla až nedávno...
          anina s.

          Comment


          • #20
            Janina.S

            Ještě nevím kde co najít,stále něco hledám,třeba zprávy přijaté nikde nemám ani připomínky.pa

            Comment


            • #21
              Nahoře je černým písmem "Vaše zprávy", na to klikni, potom na "přijaté zprávy" a na levé straně máš potom výběr.
              Nebo nahoře na oranžové liště "soukromé zprávy". Připomínkama teď nevím, co přesně myslíš.
              anina s.

              Comment


              • #22
                Janina.S

                To jsem našla,ale když pošlu do kompletního editoru tak to se ve zprávě neukaže.To asi musím napsat soukr,zprávu.Už tě dneska nebudu otravovat.A

                Comment


                • #23
                  Původně odeslal Anus Zobrazit příspěvek
                  To jsem našla,ale když pošlu do kompletního editoru tak to se ve zprávě neukaže.To asi musím napsat soukr,zprávu.Už tě dneska nebudu otravovat.A

                  1. mě neotravuješ. ( !!! ) To slovo tady neznám.
                  2. myslím, že "do kompletního editoru" se kliká, když chceš mít k dispozici ty smajlíky.
                  3. mám volno, tak tu jsem a pokud budu vědět, poradím.
                  anina s.

                  Comment


                  • #24
                    Ahojky Anus,taky tě tady vítám a je úžasné že když nejsem po ruce, tak se hned najde někdo (třeba modrásek a poradí)
                    Jinak jestli nejsi registorvaná a tudíž se nemůžeš dostat k nám do pokecu, tak tady napravo nahoře je registrace a když budeš postupovat podle instrukcí, tak to vyjde, ale kdyby náhodou byl problém tak napiš Járovi na mejlík kuchařky a on to vyřeší.
                    Ivana M

                    Comment

                    Pracuji...
                    X