Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Anus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Anus

    Jsem tady nová .Ráda vařím,zkouším vše nové a po vyskoušení pošlu dál.Všechny zdravím.Anus

  • #2
    Anus zdravím tě a vítám mezi nás.Věřím,že se s námi podělíš o své recepty a rady,těším se.Napiš nám do profilu něco více o sobě,posím,abychom věděli kdo jsi,díky,lépe se komunikuje.

    Comment


    • #3
      Ahoj Jaruš,taky moc zdravím a dik za odpovědˇ.Určitě něco pošlu mám hodně receptů.Celá moje rodina jsou kuchaři profes.a tak získávám rady i od nich.pa Anus

      Comment


      • #4
        Vítám, Anus a zdraví Liberec.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Ahoj Věrko,taky moc zdravím.Anus

          Comment


          • #6
            Ahoj Anus, moc tě zdravím a vítám tě mezi náma.
            Máme se určitě na co těšit, když máš v rodině kuchaře, tak se určitě dozvíme mnoho nového.
            HankaP

            Comment


            • #7
              Ahoj Hanko,taky zdravím přečetla jsem si,že žiješ v Praze 6 a já v Praze 7.

              Comment


              • #8
                Ahojky Anus, pěkně vítám posílám pozdrav ze Dvora.Línit se ti tady bude určitě a už teď se těším na dobré recepty, protože jich není nikdy dost. Jen houšť, ať je co vařit. moc se těším. Páčko.
                Jana H.

                Comment


                • #9
                  Vítám tě ze Znojma,v Praze 6 máme přátele na Šlikově ulici.Tak nám poradíš nějaké fígle od profíků.
                  MARUŠKA

                  Comment


                  • #10
                    Anus tak to nepotřebuješ rady,když ti má kdo poradit v rodině,to máš fajn,ale vaříš ty,že?Oni prý doma neradi jsou v kuchyni.Kde prodáváš,třeba bych tě někde mohla navštívit,jsem taková cestovatelka po obchodech.Já jsem z Michle.

                    Comment


                    • #11
                      Také moc zdravím-z Brna!!!!
                      LENKA

                      Comment


                      • #12
                        Vítám a zdravím z Ostravy. Snad setrváš a přispěješ něčím ze svého.
                        Nevadí dotaz-cukrarna je tvoje předešlá přezdívka nebo to je jiná Anus...?

                        Last edited by janina s.; 29.11.2010, 12:45.
                        anina s.

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj Maruško,za života meho muže´jsem vařila hodně,pro sebe samozřejmě vařím,ale rychlovky nebo co je v mrazáku.Rodina nemá moc času a tak zaběhnou ke mě do práce.Máme obrácené směny.Zdraví Anus

                          Comment


                          • #14
                            Nejdříve jsem napsala opravdu cukrarna a pak přepsala.Doufám ,že to nebude problém.Jano jak tam dávaš tak pěkné obrázky na konec.Anus

                            Comment


                            • #15
                              Anus, jestli to je dotaz na mne, tak dej odpovědět na toto téma a pak vpravo je Dát do komletního editoru. To odklipni a máš tam obdélník, do kterého píšeš a napravo jsou ty smajlíci, klikni na něj a on se ti uloží kde zrovna stojíš v textu. Když klikneš na (více), otevře se jich víc a postup stejný. Pak Odeslat odpověď. Pa pa.
                              Jana H.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X