Oznámení

Collapse
No announcement yet.

To jsem já...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • To jsem já...

    Ahoj milé kuchařinky,tak já jsem Anina Danielová,jsem už postarší paní,tedy důchodkyně,zprvu ivalidní,nyní už starobní. Pokud mi to jde od ruky,moc ráda vařím,peču. Tyhle stránečky se mi moc líbí,dostala jsem je náhodně mailem,jako že do konce života nemusím přemýšlet co vařit,tady že najdu všechno. Je to pravda..moc se mi tu líbí. Budu se snažit přispět i nějakým tím recepisem a těším se na nějaký ten pokec. Nikoho neznám,ale tuším,že jste moc príma...něco málo vím od Janičky Pouzarové,sraz byl prý moc hezký !!! Zdravím...Anina
    Anina

  • #2
    Anino zdraví tě Maruška ze Znojma jsi ve správné partě.
    MARUŠKA

    Comment


    • #3
      ahoj Aninko, to je perfektní, další ústečanda, vítej těším se na receptíky a kus pokecu neboj a piš, vpluješ do toho snadno. Moc zdravím ze Střekova
      Iris

      Comment


      • #4
        Aninko taky tě moc zdravím, aspoň tady nejsem nováček sama a jsme na to dvě )

        Comment


        • #5
          Děvčata dejte si prosím foto do atavaru a portrétů v galerce
          MARUŠKA

          Comment


          • #6
            Vítám moc mezi námi novou dušičku - Aninu - ať se ti tu moc líbí a těším se na nové neznámé receptíky.
            HankaP

            Comment


            • #7
              Maruško já bych ráda dala foto, ale jaksi na to nemůžu přijít.Dala jsem ho do svého profilu, ale jak fotku dostat ještě do toho atavaru to nevím.

              Comment


              • #8
                Aninko taky tě tu vítám a věř,že lépe jsi si už vybrat nemohla.Jsme bezva parta,která se našla a budeš se tu cítit mezi námi opravdu skvěle.
                AVATAR a PODPIS si nainstalujete takto. V diskusním fóru vpravo nahoře je Můj panel,ten rozklikneš a vlevo si najdeš editovat avatar a tam si vložíš foto i nějaké psaní o sobě a taky si tam můžeš otevřít evidovat podpis a zvolíš si svůj podpis jako máme my pod komentáři a ten se ti už pořád bude zobrazovat.Snad jsem to napsala dobře a pochopitelně.

                Comment


                • #9
                  No,príma,ale jsem nějaká vykulená z toho. To, co jsem napsala o sobě na uvítanou, jsem pak nemohla najít..nojo,stará generace,chvilku mi to trvá než na to příjdu.
                  Anina

                  Comment


                  • #10
                    Anino, taky Tě vítám a ať se Ti tu líbí.
                    Dobrou noc.
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Děkuju všem za milé přivítání..
                      Anina

                      Comment


                      • #12
                        Taky tě Aničko vítám, bude se ti tu určitě líbit. Neboj, chvilku to trvá, pak to půjde jak na drátkách.
                        Renata

                        Comment


                        • #13
                          Aninko, ahoj, pěkný pozdrav ze Dvora. A hlavně přeji, aby se ti tady u nás moc líbilo.
                          Jana H.

                          Comment


                          • #14
                            Ahoj Anino,taky tě zdravím
                            Janah

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj Anino, Liberec zdraví Ústí.
                              Věrka.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X