Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Hana.s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Hana.s

    Tak, jmenuji se Hana Slavíčková a bydlím v KatovicícStrakonic. Je mě 52 let jsem vdaná, mám dvě dcery , Pavlu -26 let, bydlí s přítelem už 8 let v Praze, a Alici 23let, ta ještě studuje ted v Č. Krumlově - malbu...Holky jsou moje zlatíčka, moc si spolu rozumíme.....Já jsem původním povoláním účetní, jinak jsem měla svůj obchod u nás, ale jak se postavilo plno marketů, tak jsem to nechala, těm nejde konkurovat. Tak momentálně dělám ve fabrice, a to hlavně kvůli penězům, tady platí nejlépe v celých Strakonicích.Oni totiž ty studia dost stojí....je to hrůza, no ale ještě to člověk musí chvíli vydržet...jsem velká čtenářka, baví mě péct a vařit, hlavně když je komu.na tuto kuchařku chodím už od lonska, a někde v pokecu už jsem o sobě psala, ale tady je na to rubrika....ale zatím se mě to nevede sem vložit. jinak máme dva pejsky, jezevčíka Tapu a malého jezevčíka hozeného asi s krysaříkem Charliho....Jak říkám na této kuchařce jsem už závislá, a jsem tu denně, tak mě přijde , že vás už znám, a těším se , co se komu zase přihodilo a co Jaruš upekla, a Jindra vypěstovala, a co stíhá Ivanka....a Iris, Maruška, Milada, Lenka....no všechny co tu jste.tak zatím pa Hana.S
    Hana.S

  • #2
    Tak tě tady oficielně vítám a víc už ani nemá cenu psát, když už to tu trochu znáš. Budeš se určitě často vracet, ale to ty už víš. Takže Liberec zdraví Katovice. Když jedu domů, to je na Šumavu, tak mám dojem že tam někde ty Katovice jsou, tak někdy budu mávat.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      ahoh Hanííííííí, tak koukám že už sleduješ dlohou dobu, tak vítej
      Další závislačka a další pejskové do naší rodiny Moc zdravíííím
      Iris

      Comment


      • #4
        Hani.s díky za přiblížení tebe samé.Už má člověk trochu obrázek o tobě,ale ještě podobu neznáme.Jinak máš pravdu,tady už je to závislost,protože je to tu takové rodinné.kdyby jsi mohla přijet na sraz tak by jsi poznala osobně jaké jsme príma kóči.Pokus se a navštívi zrovna dceru a spoj všechno dohromady.

        Comment


        • #5
          Ahoj Hani, také zdravím a vůbec se nedivím, že jsi tady každý den. Pořád se tady něco děje a inspirací tady nacházím tak dost. Někdy mám problém co uvařit dřív
          Alena J

          Comment


          • #6
            Ahoj Hani.s, taky tě vítám. Já jsem tu taky skoro každý den, máme doma každý svůj PC, tak svítím pořád zeleně a je tu plno inspirací a člověk se může vypovídat.
            Tak pokud tady setrváš, bude to fajn.
            Jana.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Hani S., pěkný pozdrav ze Dvora. Vítám Tě do výborné party bab a do našeho bábince. Já jsem už musela trochu ubrat, protože jsem byla na PC celý den. Ale co se narodil Saška, tak ten čas dělím, nedá se nic dělat. tak si to řadit a na sraz určo přijeď, ráda tě poznám.
              Tak vítej.
              Jana H.

              Comment


              • #8
                Hani, také Tě vítám na těchto bezva stránkách. Já sice nemám moc času /to asi nikdo/, ale někdy zajdu a opravdu mně to přijde jako bychom už se znaly bůchví jak dlouho. Jenom jsem mocinky zvědavá zda to bude také tak fungovat. na tom srazu No je pěkné, že každá o sobě něco poví, měla bych také, snad někdy. Tak ahoj, hezký den

                Comment


                • #9
                  Ahoj Hani,
                  také Tě tu vítám.Chodím jsem skoro denně, jen nemám tolik času psát. Ale občas dám vždy o sobě vědět.
                  Mirka

                  Comment


                  • #10
                    Blatná zdraví do Katovic máme to od sebe kousek
                    MARIE

                    Comment


                    • #11
                      Ahoj Hani moc tě zdravím z Brna ,je tu bezva partička super lidiček a báječné recepty a videa!!!!!
                      LENKA

                      Comment


                      • #12
                        děkuji všem za hezké a milé přivítání ,už se těším ,že vás všechny poznám....děkuji Hana.S
                        Hana.S

                        Comment


                        • #13
                          Ahojky Hani.s.
                          Také Tě tu moc a moc vítám. Tady se Ti bude líbit
                          Gábina

                          Comment


                          • #14
                            Zdravím Hani,tady se budeš cítit jak ryba ve vodě,je zde super babinec a parta správných holek!!
                            Maruna

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj Hani.s - aj ja sa pripájam, aj ja Ťa vítam, tu Ti bude dobre, uvidíš. Ahoj, slovenka IvanaN z Ríma
                              IvanaN

                              Comment

                              Pracuji...
                              X