Oznámení

Collapse
No announcement yet.

inka mun

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • inka mun

    Dovoltemi ať se vam představim.Je mi skoro 60 roku a jak se řika na stara kolena jsem si obratila život na ruby! A tak už 5let jsem naprosta abstinentka, a 1května to byl už rok co nekouřim! Tim padem mi ročne jaksi vyzbyla docela slušna sumička a tak jsem si mimo jine pořidila internet! A ted se na něm učim stylem pokus- omyl! ale co je duležite, to je že jsem dnes objevila bezvadnou ekuchařku net a ta křenovka podle ni opravdu neměla chybu! Pekla jsem tež laskonky a pečeni to je moje velka zaliba takže kila pujdou pěkně na horu, ale ať, hlavně že jsem spokojena a rada na světě Přeji vam pohodu asluničko v srdci. Inka

  • #2
    Ahoj Inko,
    tak tady se Ti bude na 100 % líbit, je tu super parta bezvadných lidiček a taky nejlepší recepty z celýho internetu . Připoj se k nám na pokec .
    Zdraví Gábina
    Gábina

    Comment


    • #3
      Ahojík Inko, taky tě vítám. Našla jsi správnou partu. Neboj se zapojit.
      Renata

      Comment


      • #4
        Inko zdravím tě a vítám mezi nás.Opravdu jsi na správné adrese,protože jsme nejlepší a naše kuchařka vyhrála křišťálovou lupu.Majitelka těchto stránek je Ivanka Malatincová a její syn Jaroušek.Ještě jsi nám měla k tomu připsat něco o dětech,vnoučatech atd.abychom byly více v obraze.Díky a zapoj se mezi nás na Pokec,tam řešíme nejen vaření,ale všechno možné,poznáš sama.

        Comment


        • #5
          Děkuji za pěkne přivitani, a rada se zapojim. Jsem vdana a jak ja řikam už33 roků jednou nohou v raji! Mame 3 deti a 2 vnučky Nikolka14let aVerča4 roky.Bydlej od nas asi200m a tak jsou často u nas.Je toto dobry, Niki mne uči na počitači a Verunka se hrozne rada mota u vařeni a pečeni.Je moc rada,že ji k tomu pouštim, je šikovna a pečliva a myslim si že za par let budu mit dobrou pomocnici.Bydlime na vesnicy uJaroměře a jsem už v duchodů. Všechny vas pěkně zdravim, a promiňte mi pravopisne chyby,ja bohužel českou gramatiku moc neovladam.Inka.

          Comment


          • #6
            Inko díky za seznámení.Jsi na štěstí taky jedna z nás,co miluje své děti a vnoučátka ještě více.Ráda se pohybuješ kolem kamen a to je to pravé,co tu je žádoucí.Těším se i na tvé nějaké příspěvky do fotogalerie a recepty.Toto by jsi měla zkopírovat a přidat k tvému prvnímu příspěvku a bylo by to v jednom a celé.Pá

            Comment


            • #7
              Inko gramatiku neřešíme, já se taky peru s pravopisem chacha. No nevím, jestli je to k smíchu.
              Renata

              Comment


              • #8
                Ahoj Inko,moc tě tu vítám!
                LENKA

                Comment


                • #9
                  Inko,zdravím Tě,určitě se s námi nebudeš nudit,to poznáš sama.Je zde správná parta holek!!!!!!!!
                  Maruna

                  Comment


                  • #10
                    Ahoj Inko, moc tě zde vítám a brzy bude z tebe závislák.
                    Last edited by verka123; 03.05.2010, 19:13.
                    Věrka.

                    Comment


                    • #11
                      Moc Tě vítám , Inko, mezi námi. Těším se na receptíky a něco moudra, to já občas potřebuju.... Ať se ti tu líbí jako nám všem
                      Iris

                      Comment


                      • #12
                        Zdravím ze Znojma přidej foto do galerie pod poltréty.To ke Jaroměř ve východních Čechách?
                        MARUŠKA

                        Comment


                        • #13
                          Ahoj i já zdravím "Aktivní bábinu" takové mám ráda,ne ty co si porád jen stěžují.Ale takové tu nejsou. TADY JSOU SAMÍ PERFEKTNÍ LIDIČKOVÉ Tak ahoj Butalka.
                          Butalka Jana

                          Comment


                          • #14
                            Ahoj Inko,vítej mezi dobré lidi,zdravím z Brna !
                            Marunka

                            Comment


                            • #15
                              Ahoj Inko,
                              vítej (nejen) v babinci!
                              Zuzana

                              Comment

                              Pracuji...
                              X